Фильтр по блогу

Dali IO-12 ‒ технології флагманських акустичних систем у повнорозмірних навушниках

12 Февраля 2024
2465
1
Новости
Dali IO-12 ‒ технології флагманських акустичних систем у повнорозмірних навушниках
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
455
91

На виставці HIGH END Munich Dali презентували нові флагманські навушники. Відносно актуальної лінійки модель отримала новий дизайн та низку технологій, які використовуються в акустичних системах бренду. Ексклюзивні живі фото у галереї огляду та у більшому розмірі на нашій сторінці у фейсбук.

 

Якщо ви вважаєте, що навушники посідають другорядне місце порівняно з "правильними" продуктами hi-fi, то компанія Dali має для вас новини. Навушники IO-12 є першими, що мають патентовану технологію Soft Magnetic Compound (SMC), яка спрямована на зменшення спотворення. Це повинно допомогти забезпечити звук hi-fi в дорозі.

 

 

SMC зазвичай знаходиться в високоякісних динаміках Dali, включаючи флагманські Kore за 70 тис. фунтів стерлінгів, а також недавно оголошені Epikore. Використання SMC зменшує гістерезис (що може призвести до небажаних спотворень) для поліпшення чистоти звуку.

 

 

Ви можете використовувати IO-12 бездротово і отримувати вищі бітрейти (та кращу якість звуку) завдяки підтримці aptX Adaptive Bluetooth, або підключитися та слухати за допомогою кабелю 3,5 мм або при підключенні через USB-C. Останній підтримує файли до 24 біт/96 кГц.

 

 

Навушники оснащені активним шумозаглушенням (ANC) для блокування зовнішнього звуку, а вбудовані кнопки дозволяють перемикати композиції, регулювати гучність та інше без додаткових дій на телефоні. Час роботи від батареї становить здорових 35 годин - довше, ніж Sony WH-1000XM5, але не так довго, як Sennheiser Momentum 4 Wireless (хоча небагато моделей мають такий час). Є два режими прослуховування - Hi-Fi для більш автентичного звуку, а Bass підкреслює низькі частоти.

 

Усі навушники Dali

Hi-Fi акустика DALI

 

Товары из публикации
Код: 38730
есть в наличии
39 000
Отзывов (1)
Напишите ваш отзыв для
Dali IO-12 ‒ технології флагманських акустичних систем у повнорозмірних навушниках
Навушники вийшли дуже класні. До IO-6 додали басу, прозорості і класу) Що ще здивувало, що по проводу звучать теж гарно, для Bluetooth навушників зазвичай це проблема.