Фильтр по блогу

Devialet Mania ‒ перша портативна акустика французького бренду

08 Ноября 2022
638
0
Новости
Devialet Mania ‒ перша портативна акустика французького бренду
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
455
87

Компанія Devialet, виробник преміальних акустичних систем, презентувала свою першу портативну акустику. Новинка отримала оригінальний дизайн та особливий режим об’ємного звучання.

 

Devialet Mania розміром з кулю для боулінгу є скороченою версією фірмової аудіотехнології французької фірми, яка дозволяє отримати якісний звук при компактний розмірах джерела. Чотири повнодіапазонні динаміки плюс два сабвуфери в конфігурації «push» для зменшення спотворень обіцяють частотний діапазон від 30 Гц до 20 000 Гц.

 

 

У той же час Active Stereo Calibration використовує чотири мікрофони для адаптації звуку Devialet Mania до навколишнього середовища. Помістіть Mania, наприклад, у центр кімнати, та автоматично активується 360-градусний стереорежим. Помістіть його біля стіни, і два повнодіапазонні тилові драйвери збільшать ставку, щоб створити більш широку звукову сцену.

 

 

Заявлений час автономної роботи складає 10 годин. Пристрій захищений від потрапляння вологи за стандартом IPX4.

 

Devialet Mania підтримує підключення wi-fi, Bluetooth 5.0, AirPlay 2 та Spotify Connect. Керування налаштуваннями через фірмовий додаток та сенсорні елементи на корпусі.

 

 

Devialet Mania доступна у чорному та сірому кольорі, а для бажаючих максимально розкішного вигляду доступна версія Paris Opéra з золотими елементами корпусу.

Play

 

Актуальний модельний ряд акустики Devialet

Товары из публикации
Код: 34637
в наличии
39 150
Код: 34636
в наличии
39 150
Код: 34638
нет в наличии
47 850
Сообщить о поступлении
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Devialet Mania ‒ перша портативна акустика французького бренду