Фильтр по блогу

FiiO CP13 ‒ перший касетний плеєр бренду

11 Февраля 2024
606
0
Новости
FiiO CP13 ‒ перший касетний плеєр бренду
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
441
88

Ностальгуючи за класичним аналоговим звуком, інженери FiiO відтворили технології, які вже здавались забутими.

 

Після тривалого підбору та порівняння компонентів був створений найбільш стабільний у масовому виробництві механізм. У FiiO CP13 використовується виготовлений на замовлення маховик з чистої міді діаметром 30,4 мм та товщиною 4 мм. Це більше, ніж у більшості сучасних магнітофонів та дозволяє максимізувати стабільність та швидкість руху стрічки.

 

CP13 використовує двигун із джерелом живлення 4.2 В, що є кращим, ніж низьковольтові двигуни масових продуктів. Він доповнений класичною схемою стабілізіцації швидкості обертання.

 

 

Магнітні головки для кожного пристрою ретельно відбираються задля забезпечення найкращої стабільності роботи. Також магнітна головка має потовщену кришку, яка має захистити її від зовнішнього впливу.

 

 

CP13 використовує диференційну схему обробки сигналу, що призводить до більш стабільної передачі сигналу, менших спотворень та більш високого співвідношення сигнал/шум.

 

 

CP13 використовує операційний підсилювач JRC5532, який забезпечує якісне аналогове звучання ваших улюблених треків.

 

 

Корпус FiiO CP13 виготовлений з алюмінію та обігрує контраст прямих граней та зкруглених органів керування. Алюмінієве колесо регулювання гучності використовує великий аналоговий потенціометр, яке забезпечує стабільну та надійну роботу.

 

CP13 оснащений літій-кобальт-оксидною батареєю на 1800 мАг, яка забезпечує до 13 годин відтворення. Інтерфейс зарядки сучасний USB Type-C, кабель у комплекті.

 

Товары из публикации
Код: 39371
предзаказ
5 999
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
FiiO CP13 ‒ перший касетний плеєр бренду