Фильтр по блогу

FiiO FD15 ‒ величезний випромінювач нових динамічних навушників

05 Июня 2024
241
0
Новости
FiiO FD15 ‒ величезний випромінювач нових динамічних навушників
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
468
91

Як наступник FD5, нові FiiO FD15 пропонують висококласний драйвер з діафрагмою з магналію та DLC (алмазоподібний вуглець). Поєднання цих двох матеріалів дозволяє FD15 передавати просторий і природний звук з винятковою точністю деталей.

 

Прагнення FiiO до акустичної досконалості не має меж. FD15 відзначаються новаторським дизайном W-подібної прокладки, який збільшує ефективну площу вібрації на 30% порівняно з традиційними діафрагмами такого ж розміру. Завдяки більшій площі діафрагми і більшій амплітуді, основний акустичний блок може зберігати більше енергії звуку, забезпечуючи насичений і щільний звук.

 

 

FiiO FD15 досягають нових висот у продуктивності завдяки збільшеному діаметру динамічного драйвера до 13,8 мм, що на 40% більше, ніж у попередника FD5. Більший драйвер може пропускати більше повітря, що покращує ефективність електроакустичного перетворення. Це підвищує загальну якість звуку, роблячи середні частоти такими, ніби вокалісти співають прямо поруч з вами.

 

Відповідно до професійних принципів дизайну, діаметр звукової котушки FD15 збільшено з 6,2 мм у FD5 до 8,6 мм. Довший мідний дріт котушки підвищує ефективність і потужність, покращуючи перехідні процеси. Результат - чистіший і більш природний звук з чудовою передачею середніх частот.

 

 

Структура драйвера є одним із найважливіших елементів динамічних навушників. FD15 використовує потужний зовнішній магніт, обсяг якого збільшено на 69,5%, а магнітний потік може досягати 1,5Т. Це забезпечує постійно високу продуктивність драйвера.

 

У FD15 вбудована фронтальна акустична призма, яка не тільки зберігає високоякісний вокал від FD5, але й адаптивно налаштовує новий драйвер, покращуючи високочастотне розсіювання. Інженери компанії FiiO додали спеціально розроблений акустичний фільтр перед драйвером, який ефективно вирішує проблему затримки звуку, забезпечуючи точний контроль звукових хвиль.

 

 

FD15 є одним із найбільш збалансованих внутрішньовушних моніторів від FiiO, особливо для вокалу. Вони передають густий і насичений вокал середніх і низьких частот, не втрачаючи при цьому роздільної здатності. Завдяки великому динамічному драйверу та запатентованій структурі, FD15 відтворює глибокі і потужні баси. Високі частоти залишаються чіткими навіть у динамічних і складних музичних пасажах. Звукова сцена FD15 велика, що характерно для драйвера з магналію та алюмінію.

 

FD15 вирізняється елегантним дизайном з закритою акустичною конструкцією, яка створює витончений гру світла та тіні. Виконані з медичної нержавіючої сталі 316L, навушники проходять ретельне ручне полірування та PVD-електропокриття для створення преміального вигляду.

 

Очікуються найближчим часом.

Усі навушники FiiO

Усі плеєри FiiO

Товары из публикации
Код: 40451
предзаказ
7 590
Код: 40450
нет в наличии
7 590
Сообщить о поступлении
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
FiiO FD15 ‒ величезний випромінювач нових динамічних навушників