Фильтр по блогу

Marshall Middleton ‒ нова портативна акустика

03 Февраля 2023
334
0
Новости
Marshall Middleton ‒ нова портативна акустика
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
350
76

Компанія Marshall презентувала нову портативну колонку. Новинка стане середньою ланкою у лінійці бренду між Stockwell та Emberton.

 

 

Масив з чотирьох динаміків дозволяє пристрою використовувати спеціальну систему Marshall True Stereophonic, яка, за твердженням компанії, створює більш захоплюючу звукову сцену на 360 градусів, ніж стандартна стереосистема.

 

Максимальна вихідна потужність складає 87 дБ, що буде достатньо для приміщення середнього розміру. А за необхідністю ви можете об’єднати дві акустичні системи у стереопару.

 

 

На відміну від Emberton 2, у верхній частині динаміка є фізичні регулятори низьких та високих частот, а еквалайзер також можна налаштувати за допомогою спеціальної програми Marshall для пристроїв Apple та Android.

 

 

Заявлений час автономної роботи Marshall Middleton становить понад 20 годин, при цьому повна зарядка займає 4,5 години, щоб відновити рівень заряду батареї до 100%. Корисно те, що акумулятор також діє як павербанк, дозволяючи заряджати мобільні пристрої в дорозі.

Товары из публикации
Код: 35388
нет в наличии
12 999
Сообщить о поступлении
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Marshall Middleton ‒ нова портативна акустика