Фильтр по блогу

Новинки JBL Quantum з CES 2023

10 Января 2023
449
0
Новости
Новинки JBL Quantum з CES 2023
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
389
82

На виставці CES 2023 компанія JBL презентувала оновлені моделі своїх геймерських гарнітур JBL Quantum. Новинки отримали сумісність з ігровими консолями та підтримку об’ємного звуку QuantumSPATIAL 360.

JBL Quantum TWS Air

 

Оновлена версія моделі JBL Quantum TWS. Незалежно від того, чи граєте ви на дивані або в наступній поїздці, ці навушники забезпечують бездоганну якість звуку та 8 годин загального часу відтворення, забезпечуючи безперебійний зв'язок незалежно від навколишнього середовища.

 

Завдяки JBL QuantumSURROUND та підключенню до двох джерел для одночасного використання з ПК та телефоном за допомогою комплектного донглу, який забезпечує наднизьку затримку, навушники дозволяють користувачам грати без проводів, будь то вдома або в дорозі. JBL Quantum TWS Air оснащені чотирма мікрофонами, по два в кожному навушнику, що дозволяє геймерам виконувати поставлене завдання з високою якістю звуку та зв'язку.

 

Очікуються у чорному кольорі влітку 2023.

JBL Quantum 100X та JBL Quantum 100P

Молодша модель лінійки повнорозмірних гарнітур JBL. Версії X сумісні з XBOX, а версії P з PlayStation. Оновлений варіант JBL Quantum 100 із сумісністю з консолями.

 

Завдяки кришталево чистому внутрішньоігровому спілкуванню користувачі завжди будуть почуті. Легка і міцна конструкція JBL Quantum 100X/P — ідеальна дротова гарнітура для геймерів-початківців, які хочуть зануритися в гру.

JBL Quantum 360X та JBL Quantum 360P

 

Підніміть конкуренцію на новий рівень із серією JBL Quantum 360. Завдяки можливості грати та заряджати одночасно, користувачі ніколи не пропустять дію. JBL Quantum 360 X/P має функцію DualSOURCE, що дозволяє підключати два пристрої та до 22 годин автономної роботи, що означає, що гравці можуть негайно залишатися на зв'язку зі своїми товаришами за командою.

JBL Quantum 910X и JBL Quantum 910P

 

Користувачі XBOX та PlayStation тепер можуть поєднувати гарнітури зі своїми улюбленими консолями. JBL Quantum 910X і 910P, що відкривають цю серію та покликані стати одними з найпередовіших гарнітур на ринку, оснащені аудіосистемою JBL QuantumSPATIAL 360 із вбудованим відстеженням голови, що дозволяє геймерам насолоджуватися найкращим просторовим об'ємним звуком через USB-порт. Бездротове з'єднання на консолі. Завдяки активному шумозанлушенню геймери можуть позбутися небажаних фонових звуків і повністю зануритися в гру.

 

Усі гарнітури JBL Quantum X та P очікуються навесні 2023.

 

Актуальні навушники JBL

Товары из публикации
Код: 36188
есть в наличии
3 499
Код: 36189
есть в наличии
3 499
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Новинки JBL Quantum з CES 2023