Фильтр по блогу

Покупка частинами від monobank у Портатив!

28 Июля 2020
6815
0
Новости
Покупка частинами від monobank у Портатив!
Portativ Team
Магазин персонального аудио.
52
9

Раді запропоновути вам сервіс «Покупка частинами» від monobank у Портатив!


Покупка частинами від monobank – можливість придбати товар тут і зараз, а оплачувати рівними платежами до 5 місяців без переплат. При цьому немає ніякої комісії в разі оплати в рахунок кредитних коштів.

Послуга доступна як при оформленні замовлення на сайті, так і в наших магазинах. Усе, що вам знадобиться – додаток з карткою monobank. Максимальний розмір розстрочки вказаний у вашому акаунті в додатку monobank.


Переваги:

 

  • • оплата вартості товару частинами без комісій

  • • для оформлення не потрібна кредитна картка, ІПН, паспорт

  • • просте оформлення: вибір товару від 1000грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару

 

Якщо ви не є клієнтом monobank, достатньо прейти за посиланням: http://www.monobank.ua, та встановити додаток. З тарифами та умовами сервісу "Покупка частинами" можна ознайомитись за посиланням: http://www.monobank.ua/taryfy або за телефоном "гарячої лінії" monobank (АТ «Універсал Банк») 0800205205

 

 

«Покупка частинами» доступна для категорій  навушникигарнітурипідсилювачі для навушників та звукові карти, аудіоплеєриакустичні системимузичне обладнаннядиктофони та мікрофонисмарт-годинники Garmin, фотосумки та рюкзаки, фотоштативи. Розмір мінімального платежу вказаний на сторінці кожного товару. Оформлення відбувається через корзину, достатньо обрати відповідний варіант оплати. Не поширюється на акційні товари, товари зі спецціною та аудіо-комплекти.

 

Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Покупка частинами від monobank у Портатив!