Фильтр по блогу

Sonos Ace ‒ перші навушники від бренда високотехнологічного аудіо

03 Июля 2024
1772
0
Новости
Sonos Ace ‒ перші навушники від бренда високотехнологічного аудіо
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
481
91

Перші навушники від Sonos нарешті представлені. Навушники Sonos Ace були спочатку заплановані на випуск у 2021 році, тому очікування високі. І, здається, що лідер у multiroom-системах виправдав їх, пропонуючи індивідуальні драйвери, розкішну якість складання та просторовий звук з динамічним відстеженням голови.

 

Почнемо зі звуку. Усередині кожної чашки навушників знаходиться спеціально розроблений 40 мм динамічний драйвер, який обіцяє "відтворювати кожну частоту з бездоганною точністю та ясністю". Ці драйвери на 10 мм більші, ніж 30 мм вугільно-волоконні драйвери всередині Sony WH-1000XM5, які неодмінно лідирують у рейтингах оглядачів, та мають той самий розмір, що й у AirPods Max.

 

 

Вони підтримують звук без втрат якості через Bluetooth завдяки кодеку Snapdragon Sound aptX Lossless, або через дротове підключення за допомогою комплектного кабелю USB-C.

 

Вбудована активна система шумозаглушення (ANC) має режим Aware, який дозволяє пропускати навколишні звуки (наприклад, якщо потрібно поговорити з колегою або перейти жваву дорогу). Вони оснащені вісьмома мікрофонами з формуванням променя для контролю шуму та фокусування на голосі.

 

Sonos Ace також розроблені з урахуванням досвіду домашнього кінотеатру. Просторовий звук з Dolby Atmos додає канали висоти для більш занурювального досвіду, а динамічне відстеження голови утримує звук прив'язаним до екрану, навіть якщо ви відвернете голову. Ви можете миттєво перемикати аудіо з саундбару Sonos Arc на ваші навушники Sonos Ace одним натисканням кнопки, щоб зануритися в приватний перегляд. Пізніше цього року буде запущена технологія Sonos TrueCinema. Подібно до TruePlay на колонках Sonos, вона картографує вашу кімнату та відповідно коригує звук, створюючи враження, що ви не носите навушники. Відпочатку, очікувалось, що навушники Sonos мають підтримувати підключення по Wi-Fi, але високе споживання енергії та складності з безшовним переключенням між Wi-Fi та Bluetooth не дозволили цим планам здійснитись. Наразі, підтримується саундбар Arc та підтримку інших продуктів Sonos обіцяють додати згодом.

 

 

Щодо дизайну, зовнішній вигляд навушників поєднує риси Apple AirPods Max та Sony XM5. Sonos наголошує на використанні легких, преміальних матеріалів, які забезпечують "легке прилягання, що ніжно обіймає вашу голову". Внутрішня частина амбушюр з піни з ефектом пам’яті обгорнута у веганську шкіру, а безшовний дизайн оголів'я та чашок навушників обіцяє якісну пасивну ізоляцію від зовнішнього шуму.

 

Навушники також обіцяють бути інтуїтивно зрозумілими у використанні. Контрастні кольори всередині чашок вказують, як правильно їх надягати, механічні кнопки дозволяють чітко відчувати натискання, а також вони складаються пласко для зручного зберігання. Датчик носіння призупиняє відтворення, коли ви знімаєте навушники, і відновлює його, коли надягаєте назад. Як і більшість продуктів Sonos, доступні кольорові варіанти – чорний або білий у матовому виконанні.

 

 

Товары из публикации
Код: 40363
есть в наличии
28 299
Код: 40364
есть в наличии
28 299
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Sonos Ace ‒ перші навушники від бренда високотехнологічного аудіо