Фильтр по блогу

Sonos Sub Mini ‒ компактний бездротовий сабвуфер

18 Сентября 2022
179
0
Новости
Sonos Sub Mini ‒ компактний бездротовий сабвуфер
Антон Сердечнов
Редактор блога. Эксперт в беспроводных наушниках
304
48

Компанія Sonos презентувала компактний варіант свого бездротового сабвуфера. Новинка отримала лаконічний та упізнаваний дизайн та зручну інтеграцію з акустикою Sonos.

 

На скільки Sub Mini менший за Sonos SUB (Gen3)? Sub Mini має форму циліндра висотою 305 мм і діаметром 230 мм та важить 6,35 кг, оригінальна модель має розміри 389*402*158 мм та важить 16 кг, що вже потребує досить великого приміщення. Ці відмінності у розмірах та вазі означають, що два сабвуфери Sonos тепер мають власні рекомендовані варіанти використання.

 

 

Sub Mini призначений для використання в приміщеннях малого та середнього розміру; звичайний Sub найкраще підходить для великих просторів. Компанія передбачає, що Sub Mini працюватиме в парі з саундбарами Sonos Beam або Sonos Ray для домашнього кінотеатру. Якщо ви купуєте його для музики, Sub Mini добре поєднується з одиночними або стереодинаміками Sonos One або Ikea Symfonisk. Sub Mini також рекомендується для невеликих поличкових колонок з живленням від підсилювача.

 

 

І Sub, і Sub Mini мають схожі риси дизайну. Sub Mini має подвійні 6-дюймові низькочастотні динаміки з примусовою компенсацією, які відтворюють «напрочуд глибокі, динамічні низькі частоти, зводячи до мінімуму дзижчання, деренчання чи спотворення, тому ви почуваєтеся більш зануреним у кожну сцену та пісню». Виріз у центрі максимізує потік повітря для покращення відтворення низьких частот.

 

 

Sonos створює виділене бездротове з'єднання 5 ГГц між звуковою панеллю та сабвуфером, щоб запобігти пропаданню звуку та інших проблем зі звуком. Ви можете налаштувати рівень басів у програмі Sonos, і, як і у випадку з іншими динаміками компанії, для додавання Sub Mini до вашої системи потрібно просто торкнутися телефону у верхній частині продукту.

 

Як і будь-яка інша установка домашнього кінотеатру, додавання сабвуфера до вашої системи Sonos може вивести її на новий рівень. Це дозволяє сабвуферу справлятися з низькими частотами, водночас дозволяючи вашій звуковій панелі або динамікам набагато більше фокусуватися на високих та середніх частотах замість того, щоб маніпулювати всім частотним діапазоном.

Товары из публикации
Код: 33995
нет в наличии
23 960
Сообщить о поступлении
Код: 34002
нет в наличии
23 960
Сообщить о поступлении
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Sonos Sub Mini ‒ компактний бездротовий сабвуфер