Фильтр по блогу

Sonus Faber Omnia ‒ стильна all-in-one система

25 Ноября 2022
533
0
Новости
Sonus Faber Omnia ‒ стильна all-in-one система
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
386
82

Sonus Faber Omnia - це компактна та сучасна версія однокорпусної системи, від виробника Hi-Fi акустики, яка стає в один ряд з вже відомими Bowers & Wilkins Zeppelin та Naim Mu-So 2.

 

Omnia поєднує в одному корпусі підсилювач та динаміки, має широкі можливості дротового підключення та підтримує бездротові протоколи DLNA, AirPlay 2, Google Chromecast, aptX HD Bluetooth, Spotify Connect и Tidal Connect, надаючи власникам легкий доступ до широкого спектру потокових сервісів, а також до власних бібліотек локальних або мережева музика. Компанія Sonus Faber не створила власну програму для управління Omnia, натомість вона спонукає власників використовувати рідні програми музичних сервісів, з якими вони можуть бути більш знайомими.

 

 

Відповідаючи своїй назві (Omnia означає «готовий у всьому» на латині), Sonus Faber також підтримує зовнішні джерела, такі як телевізор, програвач компакт-дисків або програвач компакт-дисків, через роз'єм HDMI ARC на задній панелі та має можливість підключення фонокорректора.

 

Усередині дерев’яного  корпусу з тканинною решіткою у фірмовому стилі бренду (яка має сенсорну систему управління на верхній панелі) знаходиться сім динаміків - два твітери з шовковим куполом, два середньочастотних динаміки з дифузором з паперової маси, довгохідний динамік з алюмінієвим куполом вуфера з мембраною з целюлози, потужність яких становить 490 Вт. Вони працюють разом із власною технологією обробки Crescendo від Sonus Faber, розробленою для створення великої, широкої та захоплюючої стереофонічної звукової сцени пристрою шляхом керування фазовою поведінкою динаміків.

Товары из публикации
Код: 34723
в наличии
75 600
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Sonus Faber Omnia ‒ стильна all-in-one система