Фильтр по блогу

FiiO FD11 ‒ перші навушники нової лінійки "Little Conch”

18 Мая 2023
643
1
Новости
FiiO FD11 ‒ перші навушники нової лінійки
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
455
87

Монітори-вкладиші серії «Little Conch», послухайте красу чистоти.

Чистий звук

 

Щоб прорватися через обмеження звуку на початковому рівні, досліджувати вищі рівні та досягнути акустичної мети "інтеграції звуку та форми", команда інженерів FiiO, які спеціалізуються на акустичних дослідженнях, доклала всі свої зусилля, створюючи серію біонічних навушників "Little Conch". Щодо зовнішнього вигляду, використовується високотехнологічне рішення, щоб передати естетику кристалу кварцу. Згідно з концепцією біонічного дизайну, внутрішня структура була змінена за допомогою С-подібної акустичної флейти, щоб зменшити резонансну частоту порожнини та забезпечити чистий звук.

Чудові матеріали та якість звуку, 10-міліметровий динамік із вуглецевою діафрагмою

 

FiiO FD11 оснащені діафрагмою на основі вуглецю діаметром 10 мм, яка безпосередньо успадкувала високотехнологічні акустичні матеріали попередніх, значно дорожчих навушників, зробивши FD11 моделлю з відмінними конфігураціями та зручною для користування.

Зануртеся в потужний бас

 

Як модель, яка слідує за FD1, FD11 використовує унікальний двошаровий дизайн у задній порожнині. Щоб науково досягти високошвидкісного низькочастотного досвіду прослуховування, окремо встановлена система контролю затухання внутрішньої та зовнішньої порожнин, щоб точно контролювати затухання при потоці повітря, зменшити нелінійні спотворення та ефективно підсилити розширення басів. При прослуховуванні великих компіляційних пісень він може захоплювати більше змін в деталях низьких частот і досягати свіжого відчуття швидкості низьких частот.

 

Після наукових вимірювань та практичної перевірки виявилось, що вуглецевий матеріал як акустичний матеріал є легшим за алюміній, берилій та інші матеріали. Він є ідеальним акустичним матеріалом, маючи міцність на розтягнення в 9 разів більшу, ніж у сталі, що має високий модуль жорсткості та інші характеристики. Тому FD11, виготовлені з вуглецевих матеріалів, можуть реагувати на високошвидкісну транзитну продуктивність, зменшувати вібрацію, зменшувати нелінійні спотворення та приносити відмінне розширення та роздільність високих частот.

 

Усі навушники FiiO

Усі аудіоплеєри FiiO

Товары из публикации
Код: 37014
есть в наличии
1 990
Отзывов (1)
Напишите ваш отзыв для
FiiO FD11 ‒ перші навушники нової лінійки "Little Conch”
Вкладыши - это FiiO FF5