Фильтр по блогу

FiiO FW5 ‒ новинка з 2022 Winter Launch Event·I

10 Ноября 2022
1171
2
Новости
FiiO FW5 ‒ новинка з 2022 Winter Launch Event·I
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
455
87

Перші TWS-навушники бренду, FW1, стали для компанії своєрідною спробою випустити компромісний продукт. Модель позиціонувалась у середньому сегменті, а для аудіофілів пропонувались Bluetooth-адаптери, які дозволяли перетворити дротові навушники зі змінним кабелем на бездротові. Нова модель має поєднати в собі високі стандарти якості звуку FiiO, доробки бренду у забезпеченні надійного та якісного бездротового зв'язку та багаторічний досвід у поєднанні різних типів випромінювачів.

 

FiiO FW5

 

FW5 поєднують в собі найкращі акустичні та електронні рішення компанії FiiO. Повністю інтегрована архітектура HiFi містить підтримку формату HD Bluetooth + топовий чіп Bluetooth + професійний ЦАП + схему кросовера + топові акустичні драйвери, що забезпечують доступну і стабільну передачу сигналу, а також достатню вихідну потужність. Вони підтримує формати Bluetooth з високою роздільною здатністю, такі як LHDC/aptX Adaptive, та частоту дискретизації 96k/24 біт.

 

 

У FW5 використовується високоякісний процесор Qualcomm QCC5141 для стабільного та високопродуктивного звуку Bluetooth завдяки подвійному DSP та двоядерній архітектурі чіпа. Він також підтримує передачу TWM (справжнє бездротове віддзеркалення). Підтримка Bluetooth 5.2 та aptX Adaptive забезпечують дивовижні та чудові враження від прослуховування музики, здійснення голосових викликів, ігор, перегляду фільмів тощо. Крім того, він має сертифікацію Snapdragon Sound, яка підтримує до 96k/24bit.

 

 

FiiO FW5 підтримують аудіокодек LHDC, який зарекомендував себе як якісний інструмент для передачі аудіо високої якості у Bluetooth ресиверах FiiO. Також, очікується підтримка LDAC, яка буде додана при оновленні ПЗ навушників.

 

 

У FW5 стоїть ЦАП AK4332 з відмінними показниками продуктивності та незалежний підсилювач для навушників. При візуальній схожості фейсплейтів на FiiO FD5, новинка використовує акустичну архітектуру з одного динамічного драйвера і двох збалансованих арматур. У крихітному просторі бездротових навушників команді вдалося розмістити великий 10-мм динамічний драйвер, який обробляє низькі і середні частоти, а вищі частоти відтворюються двома арматурними драйверами Knowles. Ці драйвери працюють разом, щоб дати потужний, але текстурований бас, відтворюючи кожну найдрібнішу деталь у високих частотах. На відміну від більшості навушників TWS, FW5 покладається виключно на якість драйвера та конструкцію резонатора для налагодження кривої частотної характеристики.

 

 

У кожному навушнику FW5 є 2 мікрофони, які працюють разом з технологією шумоподавлення cVc, щоб зробити голосові виклики чіткішими та зробити спілкування приємним. Він поставляється з двома спеціальними фізичними кнопками з кожного боку, щоб мінімізувати мікрофон під час роботи.

 

 

Автономність навушників до 7 годин + 21 година від зарядного кейсу.

 

Актуальний модельний ряд навушників FiiO

 

Товары из публикации
Код: 35148
есть в наличии
7 380
Отзывов (2)
Напишите ваш отзыв для
FiiO FW5 ‒ новинка з 2022 Winter Launch Event·I
А коли у нас з'являться?
Вітаємо. Наразі, нема точної інформації. Через нову хвилю ковіду у Китаї відвантаження скасовані. Можливо після свят з'явиться якась конкретика.