Фильтр по блогу

Новинка від FiiO ‒ компактний ЦАП/підсилювач FiiO KA1

16 Июня 2022
163
0
Новости
Новинка від FiiO ‒ компактний ЦАП/підсилювач FiiO KA1
Антон Сердечнов
Редактор блога. Эксперт в беспроводных наушниках
252
45

Компанія FiiO презентувала новий портативний ЦАП FiiO KA1. Новинка, в цілому схожа на старшу версію у цій лінійці, FiiO KA3, але з вмонтованим кабелем підключення та іншим чіпом від ESS.

 

У крихітному корпусі розміром 40x15x8 мм є не тільки високоякісний ЦАП, але й відповідне підсилення преміум-класу, яке ретельно налаштовано інженерами, щоб істинно і вірно відтворювати вашу музику так, як вона мала бути почута.

 

 

У KA1 використовується чіп ES9281AC PRO від ESS, який підтримує 32-біт/384 кГц PCM і DSD256. Ви напевно зможете почути навіть найдрібніші деталі у своїй музиці!

 

FiiO KA1 поєднує USB-аудіоінтерфейс, ЦАП і підсилювач в одному корпусі. У поєднанні з багатошаровою позолоченою друкованою платою HDI, результатом є нижчі перехресні перешкоди, вища ефективність за рахунок меншого споживання енергії та, в кінцевому рахунку, високоякісний чистий звук.

 

 

KA1 також підтримує рендеринг MQA в чіпі ЦАП. Крім того, він має кольорові світлові індикатори RGB, які не тільки мають привабливий вигляд, але й зручно відображають поточний аудіоформат і частоту дискретизації. Смартфони iOS, Android і навіть комп’ютери Windows і Mac добре обробляються. Танцюйте з HiFi в будь-який час і в будь-якому місці.

Основні функції Keep KA1:

  • · ES9281AC PRO ЦАП;
  • · індикатор стану RGB;
  • · повна підтримка різноманітних пристроїв;
  • · підтримка рендерингу MQA;
  • · підтримує аудіо без втрат 32 біт/384 кГц;
  • · підтримує DSD256;
  • · випускається у версіях з Type-C або Lightning

 

Вже в наявності!

 

Усі підсилювачі FiiO

Товары из публикации
Код: 33219
нет в наличии
2 340
Сообщить о поступлении
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Новинка від FiiO ‒ компактний ЦАП/підсилювач FiiO KA1