Фильтр по блогу

Огляд Campfire Audio Orbit – перша бездротова модель і одразу в топ

27 Января 2023
2006
2
Обзоры
Огляд Campfire Audio Orbit – перша бездротова модель і одразу в топ
Гліб Перерва
Оглядач техніки та софту Експерт в навушниках та Hi-Fi плеєрах
103
92

Сьогодні на огляді перша бездротова модель навушників від відомого американського бренду Campfire Audio. Розглянемо особливості моделі, характер та якість звуку, а також досвід використання.

Пакування та комплектація

Покупця зустрічає типова і вже звична космічна коробочка з наступною комплектацією:

  • · 3 пари силіконових амбушюр (S, M, L)
  • · 3 пари пінних амбушюр (S, M, L)
  • · кабель для зарядки USB-C to USB-C
  • · фірмовий значок Campfire Audio
  • · документація

 

 

Пакунки Campfire Audio – це окремий вид мистецтва, адже їх хочеться залишити в себе на полиці на самому видному місці. По комплектації немає зауважень, двох типів амбушюр цілком достатньо для бездротових моделей, а коротенький дріт зарядки це стандарт для  більшості TWS.

Дизайн та ергономіка

Campfire Audio Orbit виглядають як поєднання фірмового стилю Campfire та масс-маркету TWS-навушників. При першому погляді вони не справляють такого враження як топові моделі виробника і особисто мені не дуже до вподоби нейтральний колір їхнього корпусу, але це тільки перше враження.

 

 

Насправді ергономічно навушники виконані як завжди на вищому рівні – матеріал тактильно приємний, вони легкі, кейс майже не відчувається в кишені та в цілому ними приємно користуватися.

 

 

Посадка не сама універсальна, адже в навушниках використано такі ж сталеві звуководи які використовуються в дротових моделях виробника,  тому вони потребують доволі ретельного підбору амбушюр. Але після цього Orbit тримаються у вухах не гірше спортивних моделей і не випадають навіть під час бігу та стрибків.

 

 

Кейс легкий та маленький і за своїми габаритами не значно перевищує розміри Apple AirPods Pro, а за вагою Orbit здаються навіть легшими. Кришка закривається легким поштовхом та тримається добре. Середина кейсу виконана із пластику мʼякого зеленого кольору, що виглядає доволі цікаво і привертає до себе увагу на контрасті з основним кольором корпусу та навушників.

Керування, автономність та мікрофони

Процес першого підʼєднання максимально спрощено: користувач дістає Orbit з кейсу, знімає захисні наліпки, кладе навушники назад в кейс і все, вони готові до підключення. Для підключення до іншого пристрою достатньо на кілька секунд затиснути єдину кнопку всередині кейсу.

 

 

При першому прослуховуванні виникли невеликі проблеми зі стабільністю роботи, але після повної зарядки і перепідключення проблему було вирішено, так що якщо з вашими Orbit станеться щось подібне – не хвилюйтеся, вони просто ще не прийшли до тями після транспортування. Достатньо перепідключити їх, або скинути налаштування, що теж робиться затисканням єдиної кнопки (на офіційному сайті Campfire Audio є текстові та відео інструкції).

 

Все керування здійснюється за допомогою тапів по фейсплейтам навушників, що також відбується без промахів.

 

 

Навушники добре тримають заряд і заявлені виробником 8,5 годин дуже близькі до правди. При моєму сценарії використання (увімкнений aptX та 80-90% гучності) навушники протримались близько 7-7,5 годин. Кейс дає ще 30 годин заряду, так що для середньостатистичного сценарію прослуховування Orbit достатньо заряджати раз на тиждень, що є дуже приємним бонусом до їхнього звучання.

 

Також рекомендуємо завантажити фірмовий застосунок від Campfire Audio для більш гнучкого налаштування звучання навушників та жестів керування.

 

Розмовні мікрофони нормальної якості і їх цілком достатньо аби провести коротеньку телефонну розмову, особливо в приміщенні, але це в першу чергу пристрій для прослуховування музики; для довгих переговорів краще вибрати гарнітуру з винесеним мікрофоном або інші моделі TWS.

Технічні характеристики

 

Також варто відмітити, що в навушниках встановлено Bluetooth 5.2 з адаптивними кодеками AAC та aptX, що підтримує передачу частот до 24 біт/48 кГц.

Звук

Campfire Audio Orbit звучать на рівні, якщо не топового, то  середнього цінового сегменту дротових навушників точно. Перше на що звертаєш увагу – це пропрацьована та детальна панорама. На інструментальних партіях та виконавцях, що приділяють увагу оточенню, особливо помітно акцентовано правильне розташування інструментів на сцені. 

 

Цікава та інформативна середина. Верхні частоти детальні, але не сипляться на різких інструментах по типу тарілок або скрипки. Басова складова насичена, але не перекриває нижню середину та не намагається приховати недоліки випромінювача надмірною кількістю низьких частот. 

 

В цілому, на мій погляд, ці навушники можна назвати максимально збалансованими. Вони можуть не прийтись до смаку шанувальникам високих частот, але більшості слухачів вони сподобаються, а ця модель націлена саме на мас-маркет та аудіофілів, що шукають цікаве бездротове звучання. 

 

Доречі в Orbit вперше використано нову розробку Campfire Audio: динаміки з 10-мм діафрагмою з рідкокристалічного полімеру (LCP). Технологію виробництва користувачам звісно ніхто не розкриє, але новий випромінювач звучить дуже достойно, тому буде чудово, якщо його модифікації будуть використовуватись в наступних моделях бренду.

 

Жанрово навушники також доволі універсальні і будуть добре звучати як на класичному року та джазі, так і на більш легких та ненавантажених жанрах. Єдине що Campfire Audio Orbit не тягнуть – це симфонічний оркестр та симфонічний металл, але це доволі вибагливі жанри, з якими на належному рівні майже ніколи не справляються навіть топові дротові внутрішньоканальні моделі, так що це Орбітам можна пробачити.

 

Тестування проводилось на Google Pixel 4a та Apple MacBook Air M2 з використанням стриммінгових сервісів Spotify і Tidal.

Итоги

Campfire Audio Orbit – це одні із кращих TWS навушників на ринку на сьогоднішній день. Насичений, мелодійний та детальний звук, який залишається емоційним попри свою універсальність, спокійний, але впізнаваний дизайн, чудова автономність та звичний спосіб керування не залишать байдужим нікого.

 

Порівнюючи з такими моделями як Sennheiser Momentum True Wireless 3 та Apple AirPods Pro 2 варто відзначити більш мелодійний та емоційний характер подачі Campfire Audio Orbit, але менш виграшну позицію стосовно ергономіки, все ж навушники від Sennheiser та Apple є більш зручними для великої кількості користувачів. Але заради фірмового звучання Campfire можна поступитися багатьма монетами, тому трохи гірша ергономіка це не така вже й велика плата за якісний звук.

Оценка эксперта
Оценка эксперта
4.8
Оценка эксперта
4.8
Звук
5.0
Дизайн
5.0
Ергономіка
4.0
Автономність
5.0
Плюсы
Звук
Дизайн
Ергономіка
Інформативність
Характер звучання
Автономність
Минусы
Специфічні звуководи
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 34973
нет в наличии
10 400
Сообщить о поступлении
Отзывов (2)
Напишите ваш отзыв для
Огляд Campfire Audio Orbit – перша бездротова модель і одразу в топ
Судячи по "80-90% гучності" максимальна гучність у них не дуже?
Максимальна гучність як у переважної більшості TWS. Такого щоб мені хотілося докрутити більше ніж їхній максимум не було жодного разу, навіть у метро. Це також залежить від пристрою з яким їх слухаєш, так що треба перевіряти