Фильтр по блогу

Огляд навушників Sennheiser IE 600 – нові драйвери та корпуси з аморфного цирконію

13 Июня 2022
5978
0
Обзоры
Огляд навушників Sennheiser IE 600 – нові драйвери та корпуси з аморфного цирконію
Гліб Перерва
Оглядач техніки та софту Експерт в навушниках та Hi-Fi плеєрах
103
92

Сьогодні на огляді новинка від Sennheiser в будову якої було включено багато непомітних оку нововведень та технологічних рішень. Докладно розглянемо особливості, які стара німецька компанія використала у своїх нових IEM’ах та розберемося кому найбільше припаде до смаку їхнє звучання.

Упаковка та комплектація

Нові внутрішньоканалки зустрічають нас коробкою в старому дизайні, але зі зміненим наповненням, що одразу відмежовує їх від попередніх моделей бренду. Комплектація навушників наступна:

  • ·        кейс с твердим каркасом
  • ·        3 пари силіконових амбушур (S, M, XL)
  • ·        3 пари пінних амбушур (S, M, XL)
  • ·        кабель на 3,5 мм jack
  • ·        кабель на 4,4 мм jack
  • ·        інструмент для чищення
  • ·        кліпса для кабелю

 

 

Амбушури Sennheiser IE 600 фірмові і мають досить незвичну будову, порівняно з класичними пінками, а саме додатковий прошарок з акустичного поролону та спеціальну решітку, яка не впливає на звучання, а просто додатково відмежовує вушний канал користувача від звуководу IEM’ів. Амбушури сидять чудово та спотворень звуку не привносять, що особливо помітно у порівнянні з комплектними амбушурами китайських виробників.

 

 

Кабель покритий напівпрозорою «чіпкою» резиною, яка хоч і буде збирати на собі весь пил який їй зустрінеться у кишенях, але в цілому кабель відчувається значно міцнішим ніж звичайне резинове покриття. Користуватися дротом зручно, хоча якщо ви вже звикли до плетених багатожильних кабелів – прийдеться пару днів звикнути до того як себе поводить таке покриття. Кабель додатково армований захисним шаром зсередини, що підвищує його стійкість до згинання та інших зовнішніх чинників. Гнучкі завушини зручно підлаштовуються під індивідуальну посадку.

 

 

Приємно що тепер одразу в комплекті іде балансний кабель з 4,4 мм джеком, хоча звичайно хотілося б бачити ще й балансний на 2,5 мм, але залишимо це на розсуд виробника. Чохол високої якості, не маркий та вкритий досить щільною тканиною; по центру розташована металева емблема бренду. До речі окремої уваги заслуговує зміна роз’ємів, адже кабелі відтепер на звичайних MMCX конекторах і тепер користувачі вільні самостійно обирати дроти, без прив’язки до пропрієтарних конекторів Sennheiser.

Дизайн та ергономіка

Сенхи ще декілька років тому обрали для своїх моделей дуже вдалу, з ергономічної точки зору, форму і притримуються її у більшості аудіофільських та професійних навушниках. Навушники сидять чудово і завдяки невеликим розмірам сядуть навіть у саму маленьку вушну раковину. Я зазвичай використовую найменші амбушури, але з цими навушниками прийшлось обрати комплектні M-ки, що варто мати увазі коли будете їх тестувати. Легкі та непомітні IE 600 не випадають із вух навіть під час активних дій, так що їх цілком можливо використовувати для пробіжок (при умові правильно підібраних амбушур).

 

 

Особлива технологія виробництва дала можливість зробити металеві корпуси настільки ж легкими, як якби вони були із пластику, що й робить новинки максимально ергономічними, незважаючи на змінений дизайн.

 

 

Виглядають Sennheiser IE 600 набагато цікавіше та симпатичніше за попередні моделі ІЕ серії (наприклад Sennheiser IE 500 Pro), в першу чергу завдячуючи своїм корпусами с аморфного цирконію. Вони приємні на дотик, легкі та виглядають дорого – так що по всім основним пунктам плюс. Зовнішній вигляд було суттєво прокачано і хоча, здавалося б, форма така ж, але металевий текстурований матеріал корпусів значно впливає на сприйняття техніки. Вони відчуваються дорожче ніж попередні моделі і привертають увагу до себе вже тільки зовнішнім виглядом.

 

Технічні характеристики

 

Звук

Звучання нових Сенхів можна характеризувати як нейтральне і рівне, але водночас відчувається явний упор на підвищення музичності. Sennheiser намагаються залишити у своїх моделях моніторний звук, додаючи йому більшої мелодійності, що їм чудово вдається. На більш спокійних, особливо інструментальних композиціях, ви отримаєте максимум інформації та приголомшливу деталізацію. Для прикладу найкраще взяти щось схоже на таких виконавців як: Jack White, Tim McMorris, Ween, Night Gaunts, Cold War Kids та Billy Talent.

 

 

Такі жанри як важкий рок і симфонічний оркестр IE 600 не потягнуть – відчувається лише один випромінювач і все ж більша увага до музичності, а не до деталізації. Але якщо ви шанувальник менш інформаційно навантажених жанрів – новинка від Sennheiser зможе вас здивувати. Зміни в технологіях виробництва помітні з перших же треків, особливо якщо ви маєте можливість порівняти їх хоча б з однією попередньою моделлю бренду з того ж цінового сегменту (хоча б по пам’яті).

 

Нові Sennheiser IE 600 стали помітно детальнішими на середніх та верхніх частотах, а також було пропрацьовано побудову сцени, що особливо помітно в парі з достатньо сухим та рівним Astell&Kern SR25 MKII. В той же час при використанні з більш мелодичним ЦАП Audioquest Dragonfly DAC Cobalt вдалося отримати більш музикальну подачу зі збереженням об’ємності сцени. Так що Sennheiser IE 600 залишають поле для експериментів, не дивлячись на те, що вони побудовані всього на одному динамічному випромінювачі.

 

Низькі частоти традиційно деталізовані та об’ємні, чого й очікуєш від внутрішньоканальних моделей Сенхайзерів. Виробник акцентує увагу саме на покращених низьких частотах, що має привернути увагу прихильників басів та максимально об’ємного звучання.

Итоги

Модель залишає після себе приємні враження і з нею хочеться експериментувати, змінюючи джерела звуку та підлаштовуючись під різні жанри музики. Новий дизайн та нові технології привертають до себе увагу і повністю виправдовують очікування користувача, який добре знайомий з продукцією бренду. Тим же хто вперше зустрічається з Sennheiser вони подарують новий музичний експірієнс та дадуть розуміння того як повинні звучати якісні Сенхи.

 

Досить рівна АЧХ, деталізована подача низьких частот та мелодичність приємно дивують, а привабливий дизайн і повноцінна якісна комплектація довершують позитивні враження. До мінусів можна віднести хіба що недостатню розбірливість на важких композиціях, але це типово для динамічних випромінювачів у внутрішньоканальних моделях, так що це не мінус, а очікуваний недолік технології.

 

Модель вдала та обов’язкова до прослуховування поціновувачам бренду та музики з переважаючим об’ємом і басовою складовою.

Оценка эксперта
Оценка эксперта
4.8
Оценка эксперта
4.8
Звук
4.0
Дизайн
5.0
Ергономіка
5.0
Комплектація
5.0
Плюсы
Рівна АЧХ
Низькі частоти
Музикальність
Ішформативність
Дизайн
Ергономіка
Комплектація
Минусы
Неуніверсальність
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 33117
есть в наличии
35 159
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Огляд навушників Sennheiser IE 600 – нові драйвери та корпуси з аморфного цирконію