Фильтр по блогу

Røde NT-USB+ оновлення популярної моделі

01 Декабря 2022
775
0
Новости
Røde NT-USB+  оновлення популярної моделі
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
441
88

Компанія Røde презентувала оновлення свого популярного мікрофона NT-USB. Новинка отримала вбудований DSP процесор та підключення через USB-C.

 

Rode NT-USB+ є мікрофоном з підключенням USB-C професійного класу, з функціями нового покоління. Він компактний, портативний та універсальний, що робить його ідеальним мікрофоном plug-and-play для музикантів, подкастерів, стримерів і навіть професіоналів, які хочуть легко записувати звук найкращої якості.

 

 

Конденсаторний капсуль студійного класу та вузька кардіоїдна діаграма спрямованості у поєднанні з новим надмалошумним передпідсилювачем Revolution Preamp з високим коефіцієнтом посилення ідеально підходять для широкого спектру завдань запису, включаючи вокал та інструменти. Потужна обробка звуку Aphex доступна через програмне забезпечення Røde Connect для виведення будь-якого запису на новий рівень. Він також оснащений потужним виходом на навушники для моніторингу з нульовою затримкою, високоякісним поп-фільтром та настільною підставкою.

 

 

NT-USB+ заснований на оригінальному NT-USB, який був випущений у 2014 році і довгий час був професійним USB-мікрофоном, що є галузевим стандартом для музикантів, подкастерів, стримерів та інших авторів. Маючи той же культовий форм-фактор і звук студійної якості, що і оригінал, NT-USB+ продовжує цю спадщину з рядом поліпшень наступного покоління і покликаний стати сучасною класикою. Внутрішній DSP у Røde NT-USB+ тепер дозволяє виконувати більш просунуту обробку звуку, включаючи компресор, нойзгейт та легендарні ефекти Aphex Aural Exciter та Big Bottom. А оновлений вихід USB-C підтримує підключення plug-and-play до комп'ютерів, смартфонів та планшетів.

Play

 

Усі мікрофони Røde

Мікрофонні радіосистеми Rode

Товары из публикации
Код: 35264
есть в наличии
8 170
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Røde NT-USB+ оновлення популярної моделі