Фильтр по блогу

Sennheiser AMBEO Soundbar ‒ найімерсивніший звук

23 Ноября 2022
531
0
Новости
Sennheiser AMBEO Soundbar ‒ найімерсивніший звук
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
453
87

AMBEO Soundbar Plus та AMBEO Sub, чергове й насправді захоплююче оновлення у фірмовій колекції саундбарів Sennheiser.

 

Нові AMBEO Soundbar Plus та AMBEO Sub, що ними наразі компанія Sennheiser поповнила колекцію AMBEO Soundbar, призначені насамперед для тих поціновувачів якісного аудіо, котрі бажають слухати сучасний імерсивний звук найвищого ґатунку просто вдома. Перша у світі окрема звукова панель 7.1.4. AMBEO Soundbar Plus теж занурює свого слухача в буквальному сенсі у саму глибину аудіодійства, даючи змогу по-справжньому чути звук з усіма його найдрібнішими нюансами. На відміну від всесвітньо відомої імерсивної аудіосистеми AMBEO Soundbar Max (котра спочатку називалася просто AMBEO Soundbar), нова AMBEO Soundbar Plus виконана у більш компактному корпусі. І у поєднанні з сабвуфером AMBEO Sub здатна відтворювати звук з такою ж фірмовою, просто неймовірною якістю Sennheiser, і дарувати справжнє задоволення та неперевершені враження від кіно та музики.

Sennheiser AMBEO Soundbar Plus

 

AMBEO Soundbar Plus - це найкомпактніший саундбар у колекції Sennheiser. В основі цієї системи - та ж сама інноваційна технологія аудіовіртуалізації, що її інженери Sennheiser спільно з фахівцями німецького Інституту інтегральних схем товариства Фраунгофера розробили спеціально для моделі AMBEO Soundbar Max.

 

AMBEO Soundbar Plus також автоматично оптимізує звук з урахуванням планування приміщення і розташування слухачів у ньому. За допомогою спеціальної системи автокалібрування саундбар попередньо аналізує акустичні особливості конкретної кімнати й на основі отриманих даних розташовує 7 віртуальних динаміків у певних точках навколо слухача і ще 4 над його головою. Таким чином AMBEO Soundbar Plus здатен транслювати звук ніби звідусіль у кімнаті, створюючи дійсно глибоку, живу та об'ємну аудіоатмосферу ультрасучасного домашнього кінотеатру, але без усіляких допоміжних динаміків на стінах та підлозі й без надокучливих дротів. Також AMBEO Soundbar Plus не лише відтворює музику з якістю аудіофільського рівня, але й вміє автоматично адаптувати звучання до відтворюваного контенту.

Sennheiser AMBEO Sub

 

AMBEO Sub виконаний у закритому корпусі особливої конструкції, завдяки якій генерує баси аудіофільського рівня у діапазоні аж до 27 Гц. А коли одного сабвуфера замало, то технологія Multi-sub Array дає змогу підключати до чотирьох бездротових сабів одночасно, швидко й просто калібрувати й кастомізувати звучання низьких та отримувати стільки якісного баса, скільки треба, без зайвих дротів та метушні.

 

Новий AMBEO Sub окрім вдосконаленої системи автокалібрування має вбудований мікрофон типу far-field, тому дуже точно визначає усі особливості акустики приміщення і миттєво адаптується до будь-якого оточення, забезпечуючи максимально якісні й потужні баси навіть у кімнаті зі складним плануванням. Управління сабвуфером здійснюється теж з меню мобільного додатка Smart Control, легко й дуже просто. Пара хвилин на підключення та налаштування - і ось ви вже насолоджуєтесь фантастичним імерсивним звуком просто вдома.

Товары из публикации
Код: 34024
в наличии
32 209
Код: 34023
есть в наличии
64 459
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Sennheiser AMBEO Soundbar ‒ найімерсивніший звук