Фильтр по блогу

Sennheiser Profile ‒ USB-C мікрофон для зручного стрімінгу та підкастингу

14 Апреля 2023
8023
0
Новости
Sennheiser Profile ‒ USB-C мікрофон для зручного стрімінгу та підкастингу
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
468
91

Компанія Sennheiser презентувала новий USB-мікрофон, який орієнтований на роботу зі смартфонами та ноутбуками для покращення якості звуку під час проведення стрімів та запису підкастів.

 

 

Мікрофон Sennheiser Profile USB - продукт, який поєднує надійність та доступність. Використовуючи досвід та найкращі компоненти, компанія створила динамічний інструмент, який зможе пристосуватись до ваших потреб у роботі зі звуком.

 

Як креативні люди, ви завжди створюєте щось нове та цікаве, щоб вразити свою аудиторію. Sennheiser також не стоїть на місці та не йде на компроміси щодо якості. Металева конструкція та преміальні матеріали забезпечують міцність, а німецький капсуль забезпечує потрібний звук, відкидаючи непотрібний шум.

 

 

Sennheiser Profile простий у використанні завдяки своїм найкращим функціям та можливостям, щоб ви могли зосередитись на своїй історії та звуку. Немає складних налаштувань або програмного забезпечення. Просто підключіть один кабель до будь-якого комп'ютера, планшету або мобільного пристрою, щоб зв'язатись зі своєю аудиторією. Для живлення мікрофону достатньо підключити його через USB-C, вам не потрібно додаткове зовнішнє живлення або аудіоінтерфейс.

 

Мікрофон Profile доступний у двох варіантах: базова модель Sennheiser Profile Base Set з настільною підставкою, яка дозволяє регулювати кут нахилу пристрою та достатньо компактна, щоб не займати багато місця; та Sennheiser Profile Streaming Set ‒ «все в одному», з довгим USB кабелем та пантографом для максимальної зручності розміщення мікрофону відносно джерела звуку.

Play

 

Мікрофони Sennheiser Profile вже в наявності!

Товары из публикации
Код: 35800
есть в наличии
5 809
Код: 35853
есть в наличии
8 959
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Sennheiser Profile ‒ USB-C мікрофон для зручного стрімінгу та підкастингу