Фильтр по блогу

Огляд Anker SoundCore Liberty 4 – нові конкуренти AirPods Pro

25 Мая 2023
3955
0
Обзоры
Огляд Anker SoundCore Liberty 4 – нові конкуренти AirPods Pro
Гліб Перерва
Оглядач техніки та софту Експерт в навушниках та Hi-Fi плеєрах
94
91

Сьогодні на огляді новинка від компанії Anker SoundCore: оновлені популярні TWS SoundCore Liberty 4 зі свіжим дизайном та підходом до звучання, а також новими функціями та особливими амбушюрами. Докладно розглянемо особливості навушників та розповімо про досвід їхнього використання.

Пакування та комплектація

Навушники поставляються в квадратній коробці із добре впізнаваним Анкерівським дизайном. Комплектація навушників складається з наступних компонентів:

 • · Anker SoundCore Liberty 4;
 • · змінні силіконові амбушюри CloudComfort 4 розмірів;
 • · зарядний кабель USB-A to USB-C;
 • · інструкції.

 

 

Пакування розкривається за принципом книги та виглядає достатньо привабливо аби залишитися на поличці користувача у якості прикраси. USB кабель заховано разом з інструкціями в лівій частині, аби його знайти необхідно відкрити її та дістати вміст; на це треба звернути увагу, адже спочатку я подумав, що тренд по зменшенню комплектації пішов ще далі і тепер в комплекті немає навіть зарядного кабелю, але все ок, окремо дріт купувати не потрібно.

Дизайн та ергономіка 

Нові Анкери зберегли легкий футуристичний дизайн бренду, але отримали нові деталі, що вирізняють їх поміж попередниками.

 

 

Одна з таких деталей: кільце навколо звуководу. Також змінився сам звуковод, який виконано з прозорого міцного пластику, що вкриває основний металевий каркас та сіточку. Виглядає дуже стильно і хоч користувач майже ніколи не будете бачити сам звуковод, все ж така увага до деталей завжди підкреслює якість продукту.

 

 

Посадка навушників максимально зручна – при правильно підібраних амбушюрах вони не випадають з вух навіть під час бігу та стрибків, так що модель чудово підійде й у якості спортивних навушників.

 

 

Самі навушники відчуваються надзвичайно легкими і без проблем сідають у переважну більшість вушних раковин, окрім хіба що зовсім маленьких. Посадка надійна і доволі чіпка, що крім оптимальної форми, також обумовлено матеріалом комплектних амбушюр.

 

Кейс має компактний і легкий дизайн, що без проблем поміститься у кишеню, але до компактних габаритів AirPods Pro 2 трохи не дотягує. Кришка закривається легким натисканням і надійно тримається на місці.

 

 

Anker додали цікаву візуальну особливість: місце в кейсі де тримаються навушники має білу пульсуючу підсвітку, що має виключно декоративне призначення та не несе ніяких особливих функцій, принаймні на момент огляду, але виглядає доволі привабливо.

 

 

Навушники доступні у 4 кольорах: білому, чорному, блакитному та бордовому.

 

 

Управління, застосунок та автономність

Управління навушниками здійснюється такими ж затисканнями як на AirPods Pro – це доволі зручно та по відчуттям набагато комфортніше ніж постукування, тапи чи натискання на окремі кнопки. Чудова реалізація чудового способу управління, залишається тільки похвалити виробника за таке рішення.

 

Процес початкового сполучення неймовірно простий: користувач дістає навушники Anker SoundCore Liberty 4 з коробки, поміщає навушники у кейс, і вони миттєво готові до з'єднання. Щоб встановити з'єднання з іншим пристроєм, потрібно натиснути і утримувати протягом декількох секунд єдину кнопку, розташовану всередині кейса.

 

 

Застосунок той самий, що і для всієї продукції Anker – інтуїтивно зрозумілий та функціональний. З нового: додали шумомір, а також доопрацювали аналізатор правильної посадки та підбору амбушюр (знову привіт Apple). Всередині застосунку користувач може:

 • · налаштувати ANC;
 • · налаштувати управління та жести;
 • · налаштувати еквалайзер;
 • · провести тест посадки навушників;
 • · виміряти навколишній шум;
 • · оновити програмне забезпечення навушників;
 • · та налаштувати інші функції.

 

 

Від одного заряду SoundCore Liberty 4 працюють в середньому 6-7 годин, в залежності від гучності та задіяних функцій (активність ANC, ефект проникності, просторове аудіо тощо). Разом з кейсом навушники тримають заряд близько 28 годин, чого з запасом вистачить на тиждень помірного використання та точно повинно вистачити на декілька днів активного. Доречі кейс підтримує бездротову зарядку Qi, окрім дротової через USB-C.

Шумозаглушення та мікрофони

Шумозаглушення не надто агресивне та добре ізолює від навколишніх шумів. В метро все ще виразно чутно стук колії, але загалом воно працює якісно – шуми заглушуються добре, а тиск на барабанні перетинки мінімальний, та згодом звикаєш до нього повністю. В мене період адаптації зайняв близько 5 годин, проте це дуже індивідуальний параметр.

 

Мікрофони на достатньо гідному рівні аби використовувати SoundCore Liberty 4 у якості розмовної гарнітури – звук голосу чіткий та природній. Інтелектуальне заглушення навколишніх шумів витягує голос навіть під час розмови біля шумної автомагістралі. Вони цілком підійдуть для робочих дзвінків, чому також сприяє вбудована функція швидкого перемикання між пристроями.

 

Режим проникності доволі різкий, так що користуватися ним на постійній основі не надто комфортно, але для швидких перемовин, аби не виймати навушники із вух, цілком зручно.

Технічні характеристики

· Тип конструкції: Внутрішньоканальні навушники

· Тип підключення: Бездротові

· Bluetooth кодек: AAC, SBC, LDAC

· Тип випромінювача: Динамічний

· Частотний діапазон, Гц: 20-40 000

 

В новинці використовується поєднання двох динамічних драйверів розміром 9,2 мм і 6 мм відповідно, доповнених спеціалізованою акустичною трубкою для підсилення високих частот. Вирівнювання двох динамічних драйверів уздовж однієї осі призводить до підвищення роздільної здатності звуку, особливо в режимі LDAC, пропонуючи втричі більшу деталізацію. Крім того, вбудований гіроскоп точно відстежує рух голови, забезпечуючи імітацію просторового ефекту під час перегляду відео або прослуховування музики.

 

Система активного шумозаглушення плавно перемикається між трьома режимами, кожен з яких адаптований до різних рівнів навколишнього шуму.

 

Для безперебійного з'єднання використовується Bluetooth 5.3 з підтримкою кодеків SBC, AAC і LDAC, що забезпечує надійне сполучення з різними джерелами аудіосигналу. Алгоритм об'ємного звучання інтелектуально адаптує вихідний звук залежно від контенту, що відтворюється, покращуючи враження від прослуховування як музики, так і фільмів.

 

Також варто зазначити, що амбушюри CloudComfort мають гнучку двошарову конструкцію, яка зменшує тиск на вушні канали, забезпечуючи тривалий комфорт протягом усього дня.

Звук

Anker SoundCore Liberty 4 забезпечують якість звуку, яка впевнено конкурує в середньому ціновому діапазоні. Однією з визначних особливостей є складна і детальна звукова сцена, особливо помітна в інструментальних партіях, які підкреслюють доволі точне розміщення інструментів на сцені.

 

Середні частоти інформативні, в той час як верхні пропонують підвищену деталізацію, даючи трохи різкості на таких інструментах, як тарілки або скрипки. Басовий компонент багатий і насичений, проте зберігає баланс, що дозволяє уникнути накладання нижнього діапазону на нижню середину.

 

Загалом, ці навушники можна охарактеризувати як добре збалансовані: насичені низькі частоти, місцями різкуваті, але все ж інформативні, верхні та деталізована середина, що доволі рідко зустрічається у TWS-навушниках в цьому ціновому діапазоні.

 

Що стосується жанрів, то навушники демонструють універсальність і чудово відтворюють цілий ряд музичних стилів, включаючи класичний рок, джаз і більш легкі, розслаблені жанри. Проте симфонічний оркестр і симфо-метал вони не витягують, що нормально для бездротових моделей.

 

Основне тестування проводилось на Google Pixel 4a та Apple MacBook Air M1 з використанням стриммінгових сервісів Spotify і Tidal, а також через программу Audirvana Studio.

Итоги

Це якісне оновлення доволі популярної моделі, за все ще адекватним прайсом. Навушники мають спокійний, але впізнаваний дизайн, відмінний час автономної роботи, інтуїтивно зрозуміле управління та приємне звучання, що залишає позитивне враження вже за першого прослуховування.

 

У порівнянні з тими ж Apple AirPods Pro 2, варто відзначити, що Anker SoundCore Liberty 4 пропонують більш мелодійну та емоційно привабливу подачу звуку. Однак вони дещо відстають з точки зору ергономіки кейсу та універсальності звучання. Загалом SoundCore Liberty 4 це чудова модель, яку можна рекомендувати до прослуховування майже всім, окрім людей надто чутливих до верхнього діапазону.

Оценка эксперта
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Дизайн
5.0
Ергономіка
5.0
Автономність
5.0
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Дизайн
5.0
Ергономіка
5.0
Автономність
5.0
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Дизайн
5.0
Ергономіка
5.0
Автономність
5.0
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Дизайн
5.0
Ергономіка
5.0
Автономність
5.0
Плюсы
Звук
Дизайн
Ергономіка
Управління
Амбушюри
Функціональність
Минусы
Велика кількість верхніх частот
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 36564
есть в наличии
5 999
Код: 36563
есть в наличии
5 999
Код: 36566
есть в наличии
5 999
Код: 36565
есть в наличии
5 999
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Огляд Anker SoundCore Liberty 4 – нові конкуренти AirPods Pro