Фильтр по блогу

Огляд Sennheiser Sport True Wireless ‒ одні з найкращіх претендентів на звання "ТОП TWS для Спорту"!

10 Июня 2022
2072
0
Обзоры
Огляд Sennheiser Sport True Wireless ‒ одні з найкращіх претендентів на звання
Максим Спивак
Эксперт и обозреватель аудио техники. Автор и ведущий YouTube канала Portativ.ua
342
141

Це Sennheiser Sport True Wireless ‒ спортивні TWS від крутого виробника за лояльний прайс в 130 доларів на момент випуску цього огляду. Зараз я вам покажу про комплектацію, дизайн, ергономіку, звук, автономність, ви послухаєте як працює мікрофон і порівняємо з конкурентами.

Комплектація

 

 

З комплектом все досить круто ‒ самі навушники з кейсом, usb-c кабло, амушюри, хрящові фіксатори і бумажки.

Дизайн і ергономіка

 

Якщо честно, то мені Sport True Wireless своїм дизайном подобаються більше, ніж топові Momentum TW3, огляд яких є на сторінці товару. Просто і зі смаком, чорний матовий корпус, бронзове лого і силікововий фіксатор. Розмір середній, трохи більше, ніж у TW3 за рахунок гострих граней по всьому колу, а не лише с трьох сторін. У вухах виглядають органічно, з блютуз-гарнітурою не сплутаєте. Вставляти, виймати, поправляти і управляти Спортами більш приємно за TW3, міссклік дуже рідкий гість, але нажаль нема датчиків, так що паузи при знятті навушників нема. Сидять цепко, проблем з цим нема і дійсно така модель підходить для спорта, але треба, щоб вуха звикали до хрящових фіксаторів, перший час трохи будуть боліти після довгого прослуховування. Завезли захист від вологи і пилу по стандарту IP54.

 

Що не дуже подобається, то цей величезний кейс, хочу бачити щось компактніше в спортивних TWS.

Звучання

 

При використанні різних амбушюр і режимів Focus та Aware в додатку Smart Control змінюється звук від рівного і досить деталізованного в Focus до сильно басистого в Aware. Для прослуховування музики в спокійній обстановці я би радив Focus, а при пробіжках, на веліку, чи в залі ‒ саме Aware. Рівень звуку майже на максимальному рівні для своєй ціни, щось між Technics AZ40 і Soundcore Liberty Air 2 Pro. Годиться для Dire Straits, Guns N Roses, ZZ Top та ін.

 

Здивувала дивна система прозорості, яка активується лише при викликах та роботі асистента, просто активувати і чути все навколо не можна і це дико бісить, завжди приходиться діставати навушник з вуха при розмові. Можливо це виправлять оновленням, тож фірмовий додаток знадобиться.

 

Пасивна звукоізоляція нормальна, я на велосипеді спокійно їздив по трассам, місту і вулочкам і чув все навколо при прослуховуванні підкастів. Запас гучності невеликий, на максимумі слухати не боляче. Підримується кодек aptX, що треба переключити в додатку, якщо ваш смартфон підтримує його.

Мікрофон

 

Загальних 4 мікрофона нормально передають голос у тихій обстановці, при розмові в шумному місці чи біля дороги приблизно 60-70 відсотків розмови передаються зрозуміло, а при сильному вітрі, наприклад біля моря чи під час активного педалювання результат ну дуже поганий.

Play

 

Автономність

 

Sennheiser Sport True Wireless можуть грати 9 годин і повністю 2 раза зарядитися в кейсі. Тобто у вас в кармані максимальних 27 годи, чого з головою вистачить на тиждень при 3-4 годинах прослуховування в день. Кейс з навушниками заряджається 1.5 години. В своєму ціновому сегменті ‒ ідеальний показник.

Конкуренти

 

Серед конкурентів є непогані Technics AZ40 приблизно за той же кост і Soundcore Life Note 3 + Oppo Enco Free2  за трохи менший кост, з трохи простішим звуком, але вже з ANC. Якщо трохи домазати, то можна купити майже еталонні Soundcore Liberty 2 Pro, в яких офігенний звук і мікрофони, але вони здорові дуже. Але це все варіанти не для спорту.

Итоги

Отже, Sennheiser Sport True Wireless відпадно грають в режимі Focus, прям на межі для ціни в 130 баксів.

 

При цьому вони підходять для спорту і добре тримаються у вухах.

 

Виглядають хоча і просто, але зі смаком і нема ніяких питань до керування і використання, переживуть різні умови.

 

Мікрофон абсолютно прохідний, але зауважу, що це класична історія для затичок. Автономність відмінна.

 

Із мінусів ‒ відсутність ANC, котрий вже є у багатьох моделей, обмежена реалізація прозорості, великий кейс.

 

Моя оцінка 4/5. Хороший продукт за свою ціну.

Оценка эксперта
Оценка эксперта
4.5
Звук
5.0
Габарити
4.0
Функціонал
4.0
Ціна
5.0
Плюсы
Звук
Дизайн
Ергономіка
Минусы
Робота режиму прозорості
Розміри кейсу
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 33076
есть в наличии
5 739
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Огляд Sennheiser Sport True Wireless ‒ одні з найкращіх претендентів на звання "ТОП TWS для Спорту"!