Фильтр по блогу

Огляд Sony WH-XB900N – філігранний звук з потужним басом

31 января 2020 г.
625
0
Обзоры
Огляд Sony WH-XB900N – філігранний звук з потужним басом
Жолудь Добровольський
Експерт аудіо техніки, за сумісництвом аудіофіл.
14
3

Sony WH-XB900N це оновлення старішої версії MDR-XB950N1. Майже ідентичний дизайн, проте менш «преміальне» відчуття. Загалом це чудовий вибір для тих, хто хотів би придбати WH-1000XM3, але не готовий платити 9999 гривень за навушники. Також, ця модель чудово підійде любителям навушників Beats. Повірте, просто візьміть краще ці.

 

Дизайн та збірка

Sony це ветерани у сфері звуку. Від плеєрів Sony Walkman до домашніх кінотеатрів. Одразу скажу, матеріали не преміальні, але, попри це, якісні. Приємні амбушури та легка дужка. Амбушури зроблені з memory foam, так що можна забути про біль у вухах після тривалого прослуховування. Також, це класно відображається на звукоізоляції. Зручно сидять на голові і, загалом, відчуваються монолітною конструкцією. Кнопки знаходяться на лівій чашці. Приємно клацаються і також відчуваються достатньо якісними.
 

Бас та звук

Почну з басу: на коробці не дарма красується напис «Extra Bass». Баси тут чіткі та глибокі. Також, що дуже важливо, немає цієї прикрої ситуації, коли баси буквально перетискають високі частоти. Щодо звуку то тут ситуація просто чудова. Буду чесним – це не те ж, що Sony WH-1000XM3. Однозначно. Але, прямим конкурентом для конкретно цієї моделі є Sennheiser HD 4.50 BTNC Wireless. Якщо порівнювати ці дві моделі, то я б сказав, що Sony мають більш універсальне звучання, ніж Sennheiser, але водночас менш насичений звук. Sony бракує деталізації, але за таку ціну звук все одно дуже достойний.

 

Автономність та комплектація

Виробник заявив 30 годин. Це справді дуже багато. За моїми тестами, та інших авторитетних видань, на середній гучності можна досягти навіть 35-40 годин безперервного прослуховування. Вражаюче, правда? Але, навіть якщо ви раптом забули зарядити свої навушники, не переживайте. Від 0% до  80% їх можна зарядити менш ніж за годину. А якщо й зарядити немає можливості, то ви завжди можете скористатись старим добрим 3.5 мм роз’ємом. Комплектація стандартна: навушники та 3.5 мм. Але, в них є NFC (настільки звикаєш, що кнопкою живлення взагалі ніколи не користуєшся) та три кодеки: LDAC, aptX та aptX HD. Поясню коротко, що це за абревіатури такі – ці «кодеки» дозволяють передавати музику по блютузу майже без втрат якості. Також, в такого гіганта як Sony звісно ж є свій додаток – Sony Headphones Connect App. Там є еквалайзер та можливість налаштувати рівень шумоподавлення. Дуже зручна штука. Також у навушників класний мікрофон. Мікрофон це напевно останнє про що думають виробники при випуску навушників, тому дуже часто трапляється таке, що в них ваш співрозмовник вас не чує. Sony ж, на щастя, про це подбали.

Итоги

Ці навушники однозначно не є заміною WH-1000XM3. Зовсім інший рівень деталізації. Але, з іншого боку, вони майже вдвічі дешевші. Якщо ви не женетесь за тим щоб почути дотик смичка об третю скрипку, то навушники Sony WH-XB900N більш ніж сподобаються вам. Рекомендую.

Плюсы
Бас
Автономность
Минусы
Детализация
Комплектация
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 23498
есть в наличии
6 999 грн.
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Огляд Sony WH-XB900N – філігранний звук з потужним басом