Бонусна програма

Дисконтна програма "Портатив Club"

Як стати учасником дисконтної програми «Портатив Club»?

Кожному Користувачеві при реєстрації на сайті portativ.ua відкривається бонусний рахунок, і він автоматично стає учасником дисконтної програми «Портатив Club».

Став учасником дисконтної програми, Ви накопичуєте бонуси, які можете використовувати для отримання знижок при оформленні замовлень.

 

                  Курс обміну бонусів: 1 бонус = 1 гривна.

 

Які бувають бонуси?

 • Базові бонуси

  При реєстрації ви отримуєте 100 бонусів, які можете використовувати вже при оформленні замовлення.

  Далі, при оформленні будь-якого замовлення, вам будуть автоматично нараховуються бонуси в розмірі 1% від їх вартості куплених товарів, а також під час проведення промо-акцій розмір бонусу на певні товари може бути збільшений до 10%. Якщо розмір бонусу, що нараховується при покупці товару більше 1%, то такі товари у нас позначені спеціальним віджетом із зазначенням розміру бонусу, який буде нарахований при купівлі даного товару. 

  Базовими і акційними бонусами можна оплатити не більше 50% від вартості товару.

   

 • Контентні бонуси

  Контентні бонуси нараховуються при розміщенні на сайті відгуків про товар, експертних думок, оглядів або відео. 

  Відгуки про товар і коментарі можуть розміщувати всі зареєстровані користувачі.

  Розміщення експертних думок, оглядів і відео доступне тільки користувачам, які мають «Експерта».

  Бонуси за розміщені відгуки нараховуються всім користувачам за умови, що публікація відповідає певним вимогам. Детальніше про вимоги та умови нарахування тематичних бонусів   тут.

  Контентні бонуси можуть бути використані при покупці товарів, без будь-яких обмежень, а також, за попередньою домовленістю, можуть бути переведені в грошовий еквівалент і виплачені Користувачеві. Тематичні бонуси мають необмежений термін дії.

   

Як використовувати бонуси?

Всі ваші бонуси зберігаються на окремому рахунку.  Стан вашого бонусного рахунку та всі операції з нарахування та списання бонусів ви можете завжди подивитися в особистому кабінеті на сторінці «Мої бонуси»

 

Для використання бонусів необхідно авторизуватися на сайті, і якщо на вашому рахунку є невикористані бонуси, то при оформленні замовлення, система автоматично покаже вам кількість наявних бонусів і запропонує використовувати їх для оплати поточного замовлення.

 

* Бонусна програма працює у тестовому режимі. У випадку виявлення будь-яких несправностейпри використанні та нарахуванні бонусів, звертайтеся, будь ласка, до наших консультантів. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.