Гарантія

 

На всі товари, що реалізуються в нашому магазині надається гарантія. Гарантійний період залежить від сервісної політики виробника і вказано в описі кожного товару. Гарантія та сервісне обслуговування забезпечується авторизованими сервісними центрами.

 

Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон. Перевірка комплектності та відсутність дефектів у виробі проводиться перед відправкою товару покупцеві. Комплектність виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації.

Правила обміну та повернення товарів.

  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці мають право обміняти або повернути куплений товар протягом 14 днів після покупки. Будь ласка, зверніть увагу, що обміну або поверненню підлягають товари "неналежної якості", тобто товари, які вийшли з ладу протягом гарантійного терміну в наслідок дефектів допущених при виробництві. Товар належної якості (справний, працює) підлягає обміну або поверненню тільки в тому випадку, якщо він не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, на лічильнику телефону не більше 5 хвилин розмов, програмне забезпечення не піддавалося змінам, а так само повинні бути збережені: повний комплект товару, цілісність і всі компоненти упаковки, заводське маркування, ярлики. Якщо виріб поламалося в процесі експлуатації, то обмін або повернення товару здійснюється за наявності висновку авторизованого сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені. Обмін або повернення товару можна зробити в будь-якому з наших магазинів. Для повернення грошей покупець повинен мати при собі паспорт.

Умови гарантійного та сервісного обслуговування.

  • Наш магазин продає тільки сертифіковані вироби найбільших світових виробників і ми сподіваємося, що покупка зроблена у нас буде служити вам довгі роки. Однак іноді техніка ламається і якщо це сталося, ви завжди можете розраховувати на якісне безкоштовне гарантійне обслуговування. Для отримання безкоштовного гарантійного обслуговування, будь ласка, зберігайте гарантійний талон протягом усього терміну експлуатації товару. Якщо в гарантійний період виріб вийшло з ладу з вини виробника і не може бути відремонтовано в авторизованому сервісному центрі, то ми обміняємо товар на аналогічний або повернемо гроші. В цьому випадку, для здійснення процедури обміну або повернення нам знадобляться: товар з повною комплектацією; гарантійний талон; документ, що підтверджує оплату; висновок сервісного центру.

 

Сервісні центри

Для відображення адрес та контактних даних сервісних центрів вкажіть, будь ласка, бренд вашого пристрою