Про нас

 • Компанія Портатив

   

  Компанія Портатив була заснована в 2004 році з однією лише метою - дати можливість шанувальникам якісного аудіо насолоджуватися музикою в будь-яких місцях. Так ми стали першим магазином персонального аудіо. Саме в той момент в Україні не вистачало місць, де був би представлений великий асортимент навушників і супутніх товарів. Ми почули багато позитивних відгуків аудиофилов (так, саме так називаються люди, які цінують високу якість звуку), і зрозуміли, що потрапили саме в ту нішу, де повинні бути. 

   

 • Команда Портатив

   

  Вся наша команда - це фанати звуку, які за кілька хвилин визначать ваші вимоги до навушників і підберуть саме ту модель, яка припаде вам до душі. Зауважте, ми сказали до душі, а не до смаку. Так, все вірно - за насолоду музикою і появу мурашок на шкірі відповідає саме душа. Тому поціновувачі якісного звуку знають якийсь секрет, який дозволяє отримувати від життя набагато більше задоволення. І саме персональне аудіо дозволяє отримувати неймовірні емоції від прослуховування музики в дорозі, на вулиці, в офісі, на тренуванні і в безлічі інших місць, де неможливо розділити прослуховування улюблених треків з іншими. 

   

 • Магазини Портатив

   

  У процесі розвитку нашої мережі ми відкрили три магазини у Києві і розширили свій асортимент всілякими пристроями для прослуховування музики. Наша унікальність також полягає в тому, що ми даємо послухати і протестувати абсолютно кожен товар в нашому магазині. Вам до душі ось ті Bang&Olufsen? А може на вас дивляться ось ті Sennheiser? Або ж ви шукайте внутрішньоканальні навушники на манер Dunu? Все, що душі завгодно! Приходьте і слухайте все, що хочете! Для цього ми обладнали наші магазини спеціальними зонами для прослуховування аудіо, де стоять Hi-End підсилювачі з ЦАП-ами і велика бібліотека високоякісної музики. Також, легко можете протестувати на своїй електроніці і зі своїми аудіофайлами.

Популярный магазин для выбора наушников
Популярный магазин для выбора наушников
магазин с большим выбором наушников
 • Асортимент Портатив

  У нашому арсеналі є навушники, портативні Hi-Fi / Hi-Res / Hi-End-програвачі, цифро-аналогові перетворювачі (ЦАП), підсилювачі, акустика і багато інших музичних девайсів, які дозволяють отримати максимально красивий і деталізований звук. Для того, щоб наші відвідувачі та люди, які цікавляться аудіо могли завжди бути в курсі останніх подій, ми випускаємо експертні огляди аудіо-техніки на YouTube-каналі Portativ.ua. Останній отримав популярність у цінителів і на даний момент вважається одним з кращих каналів про звук на теренех СНД.

  Загалом - ласкаво просимо в новий світ персонального аудіо! Чекаємо на вас у наших магазинах та раді будемо знайомству :)