Експертна програма

Експертна програма від компанії "Портатив"

 

На цій сторінці ми раді представити вам нашу унікальну експертну програму. 

 

Тепер ми не тільки пропонуємо відвідати наші магазини, щоб послухати та порівняти представлені там зразки товару, але й готові відправити будь-який товар за вказаною вами адресою для особистого тестування. І найцікавіше - ми за це ще й платимо гроші! 

 

 

Як стати учасником експертної програми?

 

Для участі в програмі необхідно залишити три відгуки про товари, що розміщені на нашому сайті та відправити нам заявку на надання вам статусу «Експерт». Ми розглянемо заявку і, якщо опубліковані відгуки підтвердять вашу «експертність», то зв'яжемося з вами для обговорення умов подальшої співпраці.

 

Доставка і пересилання товару, замовленого експертом для тестування, здійснюється за рахунок компанії. 

 

Для отримання статусу «Експерт» ви повинні добре розбиратися в портативному аудіо і вміти правильно викладати свої думки в письмовому вигляді. 

 

 

Чого ми очикуємо від Експертів?

 

  • Ми очікуємо, що протестувавши замовлені зразки, ви поділитєся своєю думкою про товар і зробите публікацію у нас на сайті.

 

  • Ми сподіваємося, що це буде авторський матеріал без копіювання чи рерайта, який допоможе нашим покупцям зробити правильний вибір.

 

  • Ми очікуємо, що ваш матеріал буде відповідати встановленій структурі та вимогам, які ми пред'являємо до публікацій. 

 

Незважаючи на те, що за всі публікації вам будуть нараховані бонуси, ми жодним чином не намагаємося впливати на результати тестування і вашу думку про товар. Ми за те, щоб усі публікації були максимально об'єктивними і висловлювали думки автора.  

 

 

А скільки я буду отримувати за огляди?

 

Гонорар обговорюється в індивідуальному порядку і залежить від рівня автора, його навичок, потреби технічного редагування наданих для публікації матеріалів, якості фото, цілісності матеріалу. 

 

Зразки для тестування ви можете отримати в будь-якому з наших магазинів або ми відправимо їх за вказаною вами адресою. Відправка тестових зразків здійснюється виключно за наш рахунок.