Meizu

Міжнародний китайський бренд Meizu спеціалізується на виробництві цифрових електронних пристроїв. Історія компанії починається з 1998 року, але на світовій платформі про неї дізналися в 2003 році. Керівник і ідейний натхненник організації Хуан Сючжан завжди стежив за новинками технологічного ринку, особливо приділяючи увагу музичним плеєрам і звуку, тому першим продуктом Мейзі був звичайно аудіоплеєр.

Цінова політика спрямована на простого споживача. Компанія представляє моделі як бюджетного, так і флагманського сегменту. Арсенал Meizu поповнюється аксесуарами відмінної якості. Серед нього Bluetooth-колонки, розумні годинник, павербанкі, і особливу популярність завойовують навушники.

Відзначити варто моделі Meizu HD50, EP2X і Meizu Sport EP51. Незважаючи на те, що EP51 не новинка фірми, вона популярна на ринку. Відмінна якість, багата комплектація (3 пари запасних амбушюр і спецкейс для їх зберігання не можуть не порадувати користувача), елегантний зовнішній вигляд і звичайно зручність у використанні. Сьогодні бренд Meizu має широке визнання в країнах Європи і готує своїм споживачам якісні новинки в області цифрової електроніки.