Фільтр

Ціна

від до грн.

Знайдено 31 товар
  • Для подкастів
  • Шумозаглушення
Показати
Код: 45832
в наявності
1 699 ₴
  • Виробник: Puluz
  • Призначення: Для блогерів,Для вокалу та інструментів,Для подкастів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофон
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Дротовий
  • Особливості мікрофону: Вітрозахист,Шумозаглушення
Детальніше...
Код: 45362
в наявності
2 399 ₴ 1 999 ₴
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Вітрозахист,Шумозаглушення
Детальніше...
Код: 45364
в наявності
2 599 ₴ 2 199 ₴
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Вітрозахист,Шумозаглушення
Детальніше...
Суперціна!
Код: 45368
в наявності
2 799 ₴ 2 599 ₴
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Вітрозахист,Шумозаглушення
Детальніше...
Код: 45366
в наявності
3 399 ₴ 2 899 ₴
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Вітрозахист,Шумозаглушення
Детальніше...
Код: 45371
в наявності
3 699 ₴ 2 999 ₴
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Вітрозахист,Шумозаглушення
Детальніше...
Код: 45372
в наявності
4 499 ₴ 3 799 ₴
Безкоштовна доставка
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для фото/відеокамер
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Дротовий
  • Особливості мікрофону: Вітрозахист,Шумозаглушення,Невеликий розмір
Детальніше...
Код: 45379
в наявності
4 799 ₴ 3 999 ₴
Безкоштовна доставка
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Вітрозахист,Шумозаглушення
Детальніше...
Суперціна!
Код: 45377
в наявності
4 599 ₴ 3 999 ₴
Безкоштовна доставка
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Вітрозахист,Шумозаглушення
Детальніше...
Код: 45168
в наявності
6 780 ₴
Безкоштовна доставка
  • Виробник: Saramonic
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: стерео
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Ретро дизайн,Вітрозахист,Шумозаглушення,Невеликий розмір
Детальніше...
Суперціна!
Код: 45385
в наявності
8 999 ₴ 7 499 ₴
Безкоштовна доставка
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Шумозаглушення,Невеликий розмір
Детальніше...
Код: 45386
в наявності
9 499 ₴ 7 999 ₴
Безкоштовна доставка
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Шумозаглушення,Невеликий розмір
Детальніше...
Суперціна!
Код: 45387
в наявності
9 799 ₴ 7 999 ₴
Безкоштовна доставка
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Шумозаглушення,Невеликий розмір
Детальніше...
Код: 46891
в наявності
8 999 ₴
Безкоштовна доставка
  • Виробник: GoPro
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів,Для фото/відеокамер
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: стерео
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Вітрозахист,Шумозаглушення,Невеликий розмір
Детальніше...
Код: 42823
в наявності
10 899 ₴
Безкоштовна доставка
  • Виробник: HyperX
  • Призначення: Для комп'ютерів,Для подкастів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофон
  • Тип запису: стерео
  • Тип підключення: Дротовий
  • Особливості мікрофону: Вітрозахист,Шумозаглушення
Детальніше...
Суперціна!
Код: 45388
в наявності
13 499 ₴ 10 999 ₴
Безкоштовна доставка
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Шумозаглушення,Невеликий розмір
Детальніше...
Суперціна!
Код: 42207
немає в наявності
1 799 ₴ 1 299 ₴
Повідомити про наявність
  • Виробник: Gamepro
  • Призначення: Для комп'ютерів,Для подкастів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофон
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Дротовий
  • Особливості мікрофону: Шумозаглушення,Підсвітка
Детальніше...
Суперціна!
Код: 42209
немає в наявності
2 399 ₴ 1 999 ₴
Повідомити про наявність
  • Виробник: Gamepro
  • Призначення: Для комп'ютерів,Для подкастів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофон
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Дротовий
  • Особливості мікрофону: Шумозаглушення,Підсвітка
Детальніше...
Код: 45361
немає в наявності
1 999 ₴
Повідомити про наявність
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Шумозаглушення,Невеликий розмір
Детальніше...
Код: 45622
немає в наявності
1 999 ₴
Повідомити про наявність
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для екскурсій/презентацій,Для журналістів,Для подкастів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Шумозаглушення
Детальніше...
Код: 45363
немає в наявності
2 299 ₴
Повідомити про наявність
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Шумозаглушення,Невеликий розмір
Детальніше...
Код: 46721
немає в наявності
3 099 ₴
Повідомити про наявність
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Вітрозахист,Шумозаглушення,Невеликий розмір
Детальніше...
Код: 45370
немає в наявності
3 499 ₴
Повідомити про наявність
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Вітрозахист,Шумозаглушення
Детальніше...
Код: 46879
немає в наявності
3 510 ₴
Повідомити про наявність
  • Виробник: Saramonic
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів,Для стрімінгу,Мікрофон для конференцій
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Шумозаглушення
Детальніше...
Код: 46720
немає в наявності
4 199 ₴
Повідомити про наявність
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Вітрозахист,Шумозаглушення,Невеликий розмір
Детальніше...
Код: 45373
немає в наявності
4 599 ₴
Повідомити про наявність
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Шумозаглушення,Невеликий розмір
Детальніше...
Код: 45375
немає в наявності
4 599 ₴
Повідомити про наявність
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для журналістів,Для подкастів,Для смартфонів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофонна радіосистема
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Бездротовий
  • Особливості мікрофону: Шумозаглушення,Невеликий розмір
Детальніше...
Код: 45393
немає в наявності
4 599 ₴
Повідомити про наявність
  • Виробник: BOYA
  • Призначення: Для блогерів,Для вокалу та інструментів,Для комп'ютерів,Для подкастів,Для стрімінгу
  • Тип: Мікрофон
  • Тип запису: моно
  • Тип підключення: Дротовий
  • Особливості мікрофону: Шумозаглушення,Підсвітка
Детальніше...