в наявності
2 007
Купити в один клік
Характеристики та опис
Характеристики та опис
Виробник
Тип
USB
Роз'єми
USB(А)-USB(В)
Довжина
1.5m.
Додатково
Немає
Колір
Чорний
Гарантія, міс.
12
Всі характеристики

Справді цифровий звук — не більше ніж комбінація одиниць і нулів? Ми так не вважаємо, і якщо вам випаде шанс оцінити звучання, забезпечуване кабелем AUDIOQUEST Pearl USB (A-B) 1,5 m із з'єднувачем USB, ви теж не будете так вважати.

 

Цілісні провідники виключають появу спотворень, обумовлених взаємовпливом жив. Застосовувана в кабелі AUDIOQUEST Pearl USB (A-B) 1,5 m плавне і чисте звучання у порівнянні з кабелями, в яких використовується звичайна безкиснева мідь високої провідності (БМВП). БМВП — загальна металургійна специфікація, в якій приставка «біс» не означає відсутність спотворень. МПРВ як провідний матеріал містить менше оксидів, забруднень і межзеренных кордонів і забезпечує визначено більш високі аудіохарактеристики.

 

Будь-суцільний матеріал, що примикає до провідника, фактично є компонентом неідеальної електричної ланцюга. Матеріали ізоляції проводів і схемних плат поглинають електроенергію, викликаючи її втрати. Частина цієї енергії зберігається і потім вивільняється у вигляді спотворень. Ізоляція зі спіненого поліетилену високої щільності забезпечує необхідну геометрію сигнальної пари, а індуковані нею фазові спотворення мінімальні.

 

Особливості:

 

  • Тип: цифровий міжблочний кабель, USB (A), USB (B)
  • Провідник: безкиснева мідь високої провідності
  • Колір: Чорний 
  • Довжина: 1,5 м.
Відгуки та запитання
Відгуки та запитання
Ваш відгук про AUDIOQUEST 1.5m USB Pearl
Ціна/Якість
0.0
Загальна оцінка
0.0

Чи рекомендуєте ви цей товар іншим покупцям?

+50 бонусів
Залишіть відгук про товар і отримайте бонуси