є в наявності
4 059
Купити в один клік
Ви можете протестувати товар в наших магазинах перед покупкою
Доступно в магазинах:
  • м. Київ, вул. Ігорівська, 12
    Поштова Площа
Просто вибери магазин і зарезервуй товар для тестування
Зарезервувати
Характеристики та опис
Характеристики та опис
Виробник
Тип
Аналоговий
Роз'єми
RCA-RCA
Довжина
1.5m.
Додатково
Немає
Колір
Зелений
Гарантія, міс.
12
Всі характеристики

Аналоговий міжблочний аудіокабель від американської компанії AudioQuest ­ провідного виробника професійних кабелів на ринку аудіо та відео обладнання класу Hi­Fi і High­End.

 

Застосовувана в кабелях Evergreen цілісна мідь з поздовжнім розташуванням волокон забезпечує більш плавне і чисте звучання у порівнянні з кабелями, в яких використовується звичайна безкиснева мідь високої провідності (БМВП). БМВП — загальна металургійна специфікація, в якій приставка «біс» не означає відсутність спотворень. МПРВ як провідний матеріал містить менше оксидів, забруднень і межзеренных кордонів і забезпечує визначено більш високі аудіохарактеристики.

 

Крім цього, в кабелі Evergreen на обох провідниках використовується ізоляція воздухонаполненного спіненого поліетилену, так як воздухпочти не поглинає енергію, а поліетилен не створює великих втрат і має «щадний» профіль спотворень. Завдяки наявності повітря у спіненому поліетилені останній викликає набагато менший ефект расфокусированности порівняно з іншими матеріалами.

 

Однак це ще не все. Спеціально розроблена для одновыводных кабелів, конфігурація Double­Balanced Asymmetrical Geometry забезпечує порівняно більш низький імпеданс щодо землі і, як наслідок, більш насичене і динамічне звучання. У той час як у багатьох конструкціях одновыводных кабелів для заземлення і екранування використовується один і той же тракт, в подвійних балансних виконаннях тракти заземлення і екранування розділені для більш чистого і малошумного звучання.

 

Особливості:

 

  • Тип: Аналоговий міжблочний аудіокабель, RCA ­ RCA
  • Провідник: мідь з поздовжнім розташуванням волокон (МПРВ)
  • Колір: Чорний з зеленими смужками
  • Довжина: 1,5 м.

 

 

Відгуки та запитання
Відгуки та запитання
Ваш відгук про AUDIOQUEST 1.5m Evergreen RCA-RCA
Ціна/Якість
0.0
Загальна оцінка
0.0

Чи рекомендуєте ви цей товар іншим покупцям?

+50 бонусів
Залишіть відгук про товар і отримайте бонуси