в наявності
387 600
Купити в один клік
Характеристики та опис
Характеристики та опис
Виробник
Тип
Комплект акустики
Вид
Пасивна
Кількість акустичних каналів
2.0
Матеріал корпусу
дерево
Загальна потужність звуку
400Вт
ФК. кількість смуг
3
ФК. потужність
125-500 Вт
ФК. Частотний діапазон
34-20000
ФК. чутливість
102 Дб
Макс. опір
8 Ом
Живлення
От ресивера
Колір
Коричневий
Габарити (В/Ш/Г), мм
965х643х394
Вага, г.
43400
Гарантія, міс.
12
Всі характеристики

Акустика Klipsch Cornwall IV

 

Підлогова АС Klipsch Cornwall IV займає третю позицію в класичній лінійній лінійці Heritage. Спікер є четвертою реінкарнацією моделі-легенди Cornwall, яка була представлена в 1959 році і призначалася для використання в якості гучномовця центрального каналу, встановленого між двома флагманами Klipschorn. Модель стала більш габаритною та басовитою заміною для представленої раніше акустичної системи Heresy. У 1990 році випуск Cornwall був припинений, але на численні прохання шанувальників компанія відновила її виробництво.


Акустика Klipsch Cornwall IV, як і раніше, має трисмугову конфігурацію, однак у цій моделі встановлено новий середньочастотний випромінювач K-702 в оновленому рупорі Tractrix. Це забезпечило додаткове вирівнювання діаграми спрямованості акустичної системи та розширення зони стереоефекту. Також у колонці працюють рупорний компресійний твітер K-107 з титановою діафрагмою та 15-дюймовий басовий драйвер з дифузором із композитного матеріалу. Klipsch Cornwall IV оснащені новим фільтром розділення, виконаним з добірних компонентів. Схема фільтра аналогічна тій, яка використовується у топових моделях акустики серії Heritage – Klipschorn та La Scala.


Акустичні системи Klipsch Cornwall IV вагою майже 45 кг зібрані в добре демпфованому корпусі, виконаному з MDF. Кабінет має невисоку дерев'яну підставку. Три прямокутні фазоінверторні порти розташовані в нижній частині фронтальної панелі, тому АС можна встановлювати близько до стін і навіть у кутку кімнати. Звідси й назва моделі: corn (у разі це скорочення від слова corner, тобто. «кут») і wall («стіна»).


Колонки оснащені запатентованим фазоінвертором Tractrix, який відрізняється високою ефективністю та малими шумами. Для підключення до підсилювача призначені дві пари якісних гвинтових клем, змонтованих на алюмінієвій панелі. Робочий частотний діапазон цієї акустики тягнеться від 34 Гц до 20 кГц, а її чутливість становить рекордні 102 дБ, так що сміливо можна експериментувати у підборі посилення для Klipsch Cornwall IV з ламповими моделями. Фільтри кросовера укомплектовані якісними елементами. Частоти поділу смуг становлять 700 та 5 000 Гц. На тильній панелі кабінету є чотири гвинтові клеми, розташовані в ступінчастому заглибленні.


Акустичні системи Klipsch Cornwall IV виготовляються на заводі компанії в місті Хоуп (штат Арканзас) у вигляді узгоджених стереопар. Колонки повністю відповідають один одному не тільки за параметрами та звучанням, але й по обробці, яка виконується з деревини цінних порід. Klipsch Cornwall IV стане чудовим варіантом для роботи у складі висококласної стереосистеми або ДК. Висока чутливість дозволяє використовувати її у зв'язці з ламповим підсилювачем. Акустична система демонструє природне, динамічне та переконливе музичне звучання з високою детальністю, прозорістю та чудовим опрацюванням всього частотного діапазону, а також вибудовує широко відкриту та глибоку сцену.

Відгуки та запитання
Відгуки та запитання
Ваш відгук про Klipsch Cornwall IV Natural Cherry

Чи рекомендуєте ви цей товар іншим покупцям?

+50 бонусів
Залишіть відгук про товар і отримайте бонуси