в наявності
43 149
Купити в один клік
Характеристики та опис
Характеристики та опис
Виробник
Фокусування
Авто
Вбудований мікрофон
Є
ІК підсвічування
Есть
Комплектація
Термінал управління
Колір
Чорний
Габарити (В/Ш/Г), мм
278x108x227
Вага, г.
1841
Гарантія, міс.
24
Всі характеристики

Опис:

Компактний планшет EXPAND Control сумісний з усіма провідними платформами уніфікованих комунікацій, що оптимально пристосований для сучасних відеоконференцій і може використовуватися як сенсорний термінал управління обладнанням конференц-залу або як універсальна панель планування та контролю нарад, зустрічей та переговорів.

Основні особливості EPOS EXPAND Control:

  •  значно спрощує процес управління конференцією;
  •  компактний та функціональний;
  •  може використовуватися в будь-якому приміщенні для переговорів та конференцій;
  •  встановлюється та налаштовується швидко та просто;
  •  сертифікована система.

Планшет швидко встановлюється та налаштовується, має зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а отже, працювати з ним можна без спеціальної підготовки, просто одразу.

EXPAND Control як універсальна панель планування та контролю

При необхідності планшет можна встановити прямо на стіну та використовувати його як компактну панель планування. На сенсорному екрані учасникам зустрічі буде зручніше, наприклад, оглянути план приміщення (або поверху), знайти потрібну залу чи кімнату (або зарезервувати вільну), ознайомитися з планом конференції тощо. Вільні переговорні кімнати планшет може показувати за допомогою кольорових світлодіодних індикаторів, розташованих на його бічній панелі.

EXPAND Control термінал управління обладнанням конференц-залу

Планшет легко підключається до системи керування відеоконференціями EPOS EXPAND Vision, після чого перетворюється фактично на єдиний пульт дистанційного керування сумісним обладнанням конференц-залу, за допомогою якого набагато зручніше контролювати всю необхідну апаратуру протягом усієї конференції.

Значно спрощує процес керування конференцією

EXPAND Control може використовуватися як сенсорний термінал управління обладнанням конференц-залу або як універсальна панель планування, сумісна з усіма провідними платформами Уніфікованих комунікацій та значно спрощує процес організації та проведення ділових зустрічей.

Компактний та функціональний

Планшет має великий 10.1-дюймовий сенсорний екран з розширеним кутом огляду та покриттям антивідблиску поверхні, а ергономіка дозволяє їм користуватися так, щоб було завжди просто і приємно.

Може використовуватись у будь-якому приміщенні для переговорів та конференцій

EXPAND Control сумісний із системою керування відеоконференціями EPOS EXPAND Vision і підходить для конференц-залів та кімнат для переговорів будь-яких розмірів та типів.

Встановлюється та налаштовується швидко та просто

Конструкцією планшета (етап її сертифікації завершується) передбачено відразу кілька варіантів його встановлення, а також вбудований тримач кабелю. А оскільки EXPAND Control підключається через один кабель Power over Ethernet, то встановлювати його можна майже будь-де, багато місця він не займає і ніколи не заважатиме зайвими кабелями.

Спрощена система оповіщення про вільні кімнати

Завдяки яскравим світлодіодним індикаторам на бічній панелі планшета навіть здалеку можна побачити, які саме кімнати для переговорів вільні.

Автоматичне енергозбереження

Планшет автоматично перемикається в режим енергозбереження відразу ж як датчик руху припиняє сигналізувати про активність у приміщенні.

EXPAND Vision 5 з EXPAND Control – новий рівень якості та продуктивності конференцій

У комплексі з системою EXPAND Vision 5 планшет EXPAND Control як термінал управління обладнанням конференц-залу дозволяє проводити ділове спілкування більш професійно та змістовно. З меню на великому сенсорному екрані все одно зручно контролювати конференцію та підключати до неї нових учасників, і ноутбук для цього більше не потрібен.

Сертифікати всіх провідних UC-платформ

Ваш новий EXPAND Control відповідає всім технічним вимогам найпопулярніших платформ уніфікованих комунікацій (Unified Communications), що підтверджено відповідними офіційними сертифікатами, зокрема Microsoft Teams для Android та Zoom. Отже, будьте впевнені, що ваш EXPAND Control працює завжди якісно та надійно та дозволяє спілкуватися вільно та ефективно.

Тільки максимальна зосередженість

Працювати продуктивніше протягом усього робочого дня допоможуть спеціальні технології EPOS Meeting Room Solutions.

Відгуки та запитання
Відгуки та запитання
Ваш відгук про EPOS EXPAND Control

Чи рекомендуєте ви цей товар іншим покупцям?

+50 бонусів
Залишіть відгук про товар і отримайте бонуси