в наявності
11 289
Купити в один клік
Характеристики та опис
Характеристики та опис
Виробник
Роздільну здатність відео / частота кадрів
3840 x 2160 / 30 кадрів
Фокусування
Авто
Вбудований мікрофон
Є
ІК підсвічування
Нет
Комплектація
Камера, Кабель USB, Чохол
Живлення
От ПК
Колір
Чорний
Габарити (В/Ш/Г), мм
29,4х58х4х42,5
Гарантія, міс.
24
Всі характеристики

Камера EPOS Vision 1

 

Компактна та мобільна USB-камера EPOS EXPAND Vision 1 - Одна з ключових складових сучасного робочого місця, орієнтована на максимально ефективну роботу зокрема в гібридному режимі. Ця компактна мобільна USB-камера забезпечує ультрачітке відео та передає голос із винятковою чистотою та виразністю, незалежно від того, де вам доводиться працювати: у робочому чи домашньому офісі або навіть просто у транспорті.


Завдяки 4K-камері, яка гарантує високоякісне зображення при будь-якому освітленні, та системі шумоподавлення на основі технології EPOS Audio™ ви тепер можете виглядати та звучати однаково професійно та вагомо під час кожної ділової відеоконференції.


Робота у дистанційному режимі нині вже нова норма. Втім, щоб така робота була максимально продуктивною, потрібна сучасна відеосистема преміумкласу, здатна забезпечувати якісний та безвідмовний відеозв'язок незалежно від того, де доводиться працювати. Тобто EXPAND Vision 1 – ваша нова персональна мобільна вебкамера для роботи у такому гібридному режимі.


Сертифікати всіх провідних UC-платформ

З EXPAND Vision 1 ви працюєте професійно на будь-якій платформі. Ця компактна мобільна камера відповідає всім технічним вимогам найпопулярніших платформ Уніфікованих комунікацій (Unified Communications), що підтверджено відповідними офіційними сертифікатами, зокрема Microsoft Teams, Zoom, Chromebook та Google Meet. Отже, будьте впевнені, ваша EXPAND Vision 1 працює завжди якісно та надійно та дозволяє вільно та змістовно спілкуватися на будь-якій з UC-платформ.


Вас чують і бачать дуже добре

Відразу два вбудовані всеспрямовані мікрофони з системою шумоподавлення на основі технології EPOS Audio миттєво захоплюють голос і автоматично усувають сторонні шуми, які можуть перешкодити розмові. А 4K-камера гарантує високоякісне зображення за будь-якого освітлення. Тому з EXPAND Vision 1 ви можете виглядати та звучати однаково професійно та вагомо під час кожної ділової відеоконференції.


Відео Ultra-HD

Завдяки 4K-камері, що гарантує високоякісне зображення за будь-якого освітлення, ви виглядаєте професійно протягом кожної відеоконференції.


Голос передається із винятковою якістю

Два вбудовані всеспрямовані мікрофони з системою шумозаглушення миттєво захоплюють голос і автоматично усувають сторонні шуми, а значить, ваші співрозмовники завжди чують кожне ваше слово.


Миттєвий контроль зображення

Зручне смартменю дозволяє швидко налаштувати поле зору камери та вибрати оптимальні режими освітлення та корекції кольору в кадрі.


EXPAND Vision 1 – це новий рівень якості та продуктивності конференцій

Фірмова технологія EPOS BrainAdapt™ (етап її сертифікації завершується) за допомогою унікальних алгоритмів оптимізації акустики допомагає мозку швидше зосередитись на ключових моментах розмови та краще орієнтуватися у потоках інформації під час відеоконференції та загалом роботи у гібридному режимі.


Варіанти ширини кадру

Їх передбачено всього три – "Широкий", "За замовчуванням" та "Будь-який план" – і у смартменю камери вибрати оптимальний можна просто одним клацанням.


Гарантована конфіденційність

Об'єктив камери можна закрити вбудованою клямкою будь-якої миті.


Тільки максимальна зосередженість

Працювати більш продуктивно протягом усього робочого дня допоможуть спеціальні технології EPOS Meeting Room Solutions.

Відгуки та запитання
Відгуки та запитання
Ваш відгук про EPOS EXPAND Vision 1

Чи рекомендуєте ви цей товар іншим покупцям?

+50 бонусів
Залишіть відгук про товар і отримайте бонуси