Фильтр по блогу

FiiO TT13 ‒ перший програвач вінілу бренда

15 Мая 2024
382
0
Новости
FiiO TT13 ‒ перший програвач вінілу бренда
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
466
88

Компанія FiiO приєднується до відродження аналогових носіїв. Китайський бренд, більш відомий своєю гамою цифрових продуктів, таких як Hi-Fi плеєри, ЦАПи та комплексні стаціонарні системи, представив програвач FiiO TT13 на виставці High End Munich 2024.

 

TT13 повністю автоматизований у роботі, з функціями зупинки, запуску та повтору, а також автоматичним механізмом підйому. Ви можете керувати всіма цими елементами за допомогою приємно великих кнопок на корпусі, які мають оптимальну жорсткість та швидко реагують на натискання. Зразок, який ми побачили на виставці, був ще не закінченим; нам сказали, що фінальна версія матиме шосту кнопку, яка дозволить вам програмно змінювати швидкість обертання RPM. Також нам сказали, що шрифт підписів кнопок буде меншим та менш контрастним. За результатами короткого тесту на стенді, автоматичні функції працювали коректно та плавно.

 

 

В очі кидається кнопка Pairing – так, TT13 є Bluetooth-вертушкою, яка підтримує кодек aptX HD, щоб ви могли транслювати свої записи на сумісні бездротові колонки та навушники. Також є вбудований фонокоректор, але на відміну від тих, що ми бачили у моделях середнього класу, наприклад Pro-Ject T2 Super Phono, його неможливо вимкнути. Це, ймовірно, означає, що ви не зможете обійти внутрішній фонокоректор вертушки, щоб використовувати зовнішній. FiiO очевидно очікує, що його новий пристрій будуть використовувати з активними або потужними колонками, такими як його власні стаціонарні активні колонки FiiO SP3 або SP5, та не будуть експериментувати з окремими фонокоректорами.

 

FiiO TT13 – це програвач з ременевим приводом з елегантним алюмінієвим корпусом та тонармом, і він буде комплектуватися картриджем Audio-Technica AT3600L. Також до вертушки додається тонкий пульт дистанційного керування.

 

Є красиве світлодіодне підсвічування для логотипу та диску, яке світяться зеленим, коли тонарм рухається платівкою, і синім у режимі очікування. Чи можливо його виключити на короткому тесті не було з’ясовано.

 

Усі програвачі вініла

Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
FiiO TT13 ‒ перший програвач вінілу бренда